Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hha
Zakupilem Lemfordera wahacze gorne 4 sztuki jedyne 620 + 100 zaloznie polecam wszystkim jak cos to dam maila do goscia co to sciaga, zadnej geometri kol sie nie robi przy wymianie wahaczy tylko przy wymianie koncowek drazkow kierowniczych pozdrawiam Jarek Krzywicki

 

 

To straszliwie drogo jak cena tylko za 4 górne wahacze na obie strony. Pomyśl tylko ile kosztowały by Cię 4 dolne wahacze, łączniki stabilizatora oraz drążki kierownicze.

Zapewne wydabyć grubo ponad 1600zł. A dobrą cena jest 1200zł za cały komplecik.

 

PRzepłaciłeś i to solidnie za te 4 wahacze górne, które notabene są mniejszymi wahaczami w tym aucie.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rdsk4

Witam Panów! Czy ktoś może zaopiniować wahacze firmy "qap"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Witam Panów! Czy ktoś może zaopiniować wahacze firmy "qap"?

 

 

Niestety KUPA

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danilko

Witam,

pytanie jak w temacie - a jezeli ktoś ma - to jak z jego trwałością?

będę wdzięczny za odp.

dzięki bardzo

 

ps. w "szukaj nie znalazłem opini dot "harta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli firmę sprzedającą produkty wytworzone małymi chińskimi rączkami to odpowiedź nt. trwałości może być tylko jedna :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam człowieka co używa zamienników GParts (też skośne) i jakoś nie narzeka. Może trochę koloryzuje ale prowadziłem jego Audi i nie czułem specjalnej różnicy. Cena od 70-120zł za sztukę. Namawiał mnie lecz wolę Lamfordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Harta.Nie ma żadnej,podkreślam żadnej różnicy! Poprzednio kupiłem zawieszenie(8 wahaczy łączniki drążka i stabilizatora) oryginał,koszt 2200zł w serwisie.Posypała się po niespełna roku.

Zrobisz jak uważasz,ale po co przepłacać za coś co i tak jest robione na drogi niemieckie,a nie polskie dziurawce?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Ja używam Harta.Nie ma żadnej,podkreślam żadnej różnicy! Poprzednio kupiłem zawieszenie(8 wahaczy łączniki drążka i stabilizatora) oryginał,koszt 2200zł w serwisie.Posypała się po niespełna roku.

 

W serwisie powiadasz??? To czemu nie reklamowałeś jak dają na to 2 lata gwarancji. Co to pozwalasz sobie na taką rozrzutność. Pozatym 2200zł jak na komplet elementów to trochę za tanio ;) . Ponadto Hart to wiadomo, marka firmy i dystrybutora części PHP "Hart" z Opola. Części względnej jakości i mniejwiecej podobnej do marki Hans Preis itp. Żadnej rewelacji ale też nie umywa się to do Lemfoerderowskich elementów więc tekst typu "żadnej różnicy" jest bardzo mocno przesadzony.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik

Wymieniłam cały zestaw wahaczy z łącznikami firmy Hart, było to jakieś dwa tygodnie temu więc na razie póki co to mogę powiedzieć, że jest znacząca różnica po wymianie tych starych ale jak sie będą sprawowac nowe, zobaczymy mam nadzieje że będzie ok.

Kosztowało mnie to 1350zł za same części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość REAL P

Czy modele 2001 i dalej jest mniej kosztowny i awaryjny? Miał być ale pytam sie praktyków...

Chcę przejść na P '2000, lae moze warto dołożyć/poczekać i wziąść model ze stalowymi wachaczami a nie aluminium...?

Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowe wachacze ???? czy dobrze widze niesłyszałem by passaty takie miały dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze warto dołożyć/poczekać i wziąść model ze stalowymi wachaczami a nie aluminium...?

 

Kup B6 lub B4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek p-ce

Koszt dobrych i nie drogich to około 1000zł w servisie powiedziano mi 4700zł ale servis wiadomo ceny z kosmosu. RObiłem miesiąc temu - komplet przez internet 1000zł + montaż 400zł. I prędzej sie placha rozleci niż zawieszenie padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oharo

Jak wrażenia z eksploatacji po pół roku / ile zrobiłaś km na wahaczach Hart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam informacji na temat podany w tytule. I od razu mowie, używałem opcji szukaj.. nic nie znalazłem... szukałem w spisie tamtatów.. i znanazłem ale oczywiście nowe forum nie przekierowuje mnie tam..:( Wiec proszę o pomoc. Nie znam sie na firmach a musze wyminić, pare części w zawieszeniu. Wiec interesuja mnie najlepsze firmy produkujace wachacze. Oraz firmy produkujace układ kierowniczy tzn. końcówki mnie głownie interesuja. Bo ja dziś zajechałem do sklepu a sprzedawca zaczał tu sie podniecac jakimiś firmami i moiwł że to może mieć w takiej dobrej cenia a to w takiej, a ja udawałem głupka bo nie wiedziałem czy jest sie z czego cieszyć. Bede wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemforder-dobra firma od wahaczy, sprzedaje swe produkty na pierwszy montarz fabryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak_vw

lemforder to napewno nie bedzie zły albo własciwie to samo - częsci oryginalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemforder - bardzo dobry producent wahaczy i końcówek drążków kierowniczych do naszych vw - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha Ok dzięki wielki rozumiem że jak założe tą firme to nikt nie powie że jade na podróbach, bo zależy mi na tym, żeby pasek był na oryginalnych częściach. Bo uważam, że pasek na podróbach to już passat made in china.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności