Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie będę sie rozpisywał proszę tylko o opinie czy ktoś jeździ na wahaczach tej firmy jeśli tak to jak się trzyma zawieszenie.

http://allegro.pl/komplet-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-2-lata-gwar-i3705059307.html

http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-passat-b5-superb-kamoka-hit-i3736896802.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz sprawdzonego MS ciut droższego ja bym z tym nie ryzykował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms to sprawdzone twarde gucio. Stenberg to niesprawdzone gówno które może okazać się płynne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety jestem poniekąd zawiedziony co do Master po 7 miechach końcówki do reklamacji jedyny + to reklamacja uznana i towar wymieniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Nie będę sie rozpisywał proszę tylko o opinie czy ktoś jeździ na wahaczach tej firmy jeśli tak to jak się trzyma zawieszenie.

http://allegro.pl/komplet-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-2-lata-gwar-i3705059307.html

http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-passat-b5-superb-kamoka-hit-i3736896802.html

 

Kamoka pachnie chinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety jestem poniekąd zawiedziony co do Master po 7 miechach końcówki do reklamacji jedyny + to reklamacja uznana i towar wymieniony

 

Bo końcówki mają kiepskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapytam czy koncówki MS sa całe metalowe czy gwint laczacy sie dalej z koncówką jest osadzony w gumowym zalanym jakby amortzatorze???

Tak pytam z ciekawosci bo miałęm wlasnie przez około 7 miesiecy koncówki Dachstein i włąsnie w porownaniu do Delphi to Dachstein jest sztywny a Delphi dodatkowo w gumie gwint siedzi. Ale roznica w cenie tez jest 2szt Dachstein to braknie jescze na 1 Delphi hehe pozdro

Chodzi mi po glowie komplet MS i tak zbieram info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka MS jest zalana gumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montuj komplet MS, a co do końcówek t Lema lub TRW. Jak montaż odbędzie się zgodnie ze sztuką:) to idzie zapomniec o problemach z zawieszeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie zestaw zawieszenia firmy Werteille, jest to firma produkująca zawieszenia dla sieci sklepów Gordon. Mam takowy zestaw zamontowany w audi a6 c5 i po 4 latach brak jakichkolwiek luzów, skrzypów, stuków. W swoim pasku mam również zamontowany taki zestaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam serdecznie zestaw zawieszenia firmy Werteille, jest to firma produkująca zawieszenia dla sieci sklepów Gordon. Mam takowy zestaw zamontowany w audi a6 c5 i po 4 latach brak jakichkolwiek luzów, skrzypów, stuków. W swoim pasku mam również zamontowany taki zestaw :)

 

Mogłeś szybciej pisac:) dzisiaj zamówiłem MS a cenna identyczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogłeś szybciej pisac dzisiaj zamówiłem MS a cenna identyczna

hmm to się ciesz, bo klientowi raz sprzedałem to bo było najtańsze, miało być tanio bo kleitn auto sprzedawał, nie wytrzymały do czasu sprzedaży te magiczne wertteile:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm to się ciesz, bo klientowi raz sprzedałem to bo było najtańsze, miało być tanio bo kleitn auto sprzedawał, nie wytrzymały do czasu sprzedaży te magiczne wertteile:)

 

nie wątpię że tak mogło być, ale wiesz jak to w życiu nawet kupując oryginalny zawias można natrafić na jakąś niedoróbkę.

 

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię że tak mogło być, ale wiesz jak to w życiu nawet kupując oryginalny zawias można natrafić na jakąś niedoróbkę.

 

pozdrawiam !

kurcze no nie do końca, przez te kilka lat sprzedałem kilkaset, jak nie więcej wahaczy Lemfordera, w tym ok kilkadziesiąt zestawów Lemfordera i ani jednej reklamacji. Klienci którzy wracają nieraz wspominają że już np 100 czy 120 tys przejechali na tych wahaczach i nadal sztywno, a np z MS jak wi dać wyżej jeden jeździ a innemu po 5 tys pada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie do końca, przez te kilka lat sprzedałem kilkaset, jak nie więcej wahaczy Lemfordera, w tym ok kilkadziesiąt zestawów Lemfordera i ani jednej reklamacji. Klienci którzy wracają nieraz wspominają że już np 100 czy 120 tys przejechali na tych wahaczach i nadal sztywno, a np z MS jak wi dać wyżej jeden jeździ a innemu po 5 tys pada:)

 

Tak to bywa:) ale ja się bede cieszył jak MS pociagnie 2-3 lata albo 50 tyś km:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamoka pachnie chinami

 

z tego co mówią mechanicy i sprzedawcy (z nimi to jest różnie) kamoka jest. ok

 

Czy kto ma jakieś zdanie o tej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montowałem kamokę do audi a 4 i po 10 tys górne tylne prawy i lewy do wymiany bo swożeń sie rozklekotał ale w ramach reklamacji dali nowe te 2 wachacze i jakos to jeździ ale to raczej to samo co kraft lub hart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego paska jest wahacz nośny o nr 4B0 407 155?

Do takiego jak mój pasuje o nr z koń. 151.

Czy z koń. 155 podejdzie do mojego autka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

każdy poleca tego lemforedra tyle tylko że na allegro pojawiły się dobre podróby tej znanej firmy, są w ogóle nie do poznania cała prawda wychodzi na jaw dopiero po założeniu na samochód...więc tu moje pytanie bo szykuje mi się wymiana całej przedniej zawieszki i znalazłem coś takiego co Wy na to ???

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-swag-a4-a6-passat-b5-warszawa-i3747166424.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

każdy poleca tego lemforedra tyle tylko że na allegro pojawiły się dobre podróby tej znanej firmy, są w ogóle nie do poznania cała prawda wychodzi na jaw dopiero po założeniu na samochód...więc tu moje pytanie bo szykuje mi się wymiana całej przedniej zawieszki i znalazłem coś takiego co Wy na to ???

 

http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-swa...747166424.html

SWAGA polecam jak najbardziej, tylko masz 2002 rok, sprawdź czy nie masz innego wahacza prostego:), żeby lipy nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności