Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2001

przeciez pisze u Krzyśka na sygnaturze "części zamienne w najniższych cenach ...i kontakt '"

chyba że musi pisać konkretnie taka część jakiej obecnie jeden z kilku tysiecu userów poszukuje???? pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2007

A ciężko zajrzeć do działu ogłoszenia komercyjne leniu ... ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Rok prod: 1998

Ale się przyczepiliście jak komornik do szafy,pytanie brzmialo u kogo można dostać oryginał,nie najtańsze,nie w dziale ogloszenia komercyjne,bo raczej nie będzie tam napisane "kupuj u mnie ja mam oryginał"chodzilo mi raczej o odpowiedz,ten i ten ma dobre sam brałem koledzy też.A przez to zadałem to pytanie, bo znalazłem u gościa na allegro o nicku danielloss dolny wahacz lemforder i zdjęcie wahacza było w folii,a kolega Marcin z Pro choice pisze ze wahacze pakowane są tylko w pudełka kartonowe bez folii,więc nie zarzucajcie mi że jestem leniem itp że nie chce mi się szukać na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)

Piotr wahacze dolne kupowane osobno są pakowane w folii, górne są w kartonach a w przypadku zakupu zestawu zawieszenia lemforder - wszystko do kartonu jest wrzucone luzem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Piotr wahacze dolne kupowane osobno są pakowane w folii, górne są w kartonach a w przypadku zakupu zestawu zawieszenia lemforder - wszystko do kartonu jest wrzucone luzem.

Dzięki za odpowiedz,zamówię u Ciebie ale to już na priv,bo znowu będą się czepiać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
    Rok prod: 2003

Dziś jestem po wymianie dwóch górnych wachaczy (prawy, lewy). Zdecydowałem się na Lemfordera Cena za sztukę to około 160 zł +150 robota. Pomogło od razu. Teraz jest cisza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2005

Witam forumowiczów . Mam prośbę , czeka mnie wymiana wachaczy i rozglądałem się conieco po sklepach , moim zamiarem jest założenie MS,dzwoniąc do pewnego sklepu i pytając o wyżej wymieniony komplet MS gościu odpowiedział mi że chińskiego gówna nie sprowadzają pytając go dalej co oni mają w ofercie zaoferował mi komplet wahaczy firmy partstech za cenę 400 pln. chiałem Was zapytać co to za firma bo bardzo mało informacji na ten temat ich wachaczy a niechę wtopić i cena też jakaś podejrzana :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    partstech za cenę 400 pln

o kur... zapytaj skąd są te za 400 zł i na pewno ich nie kupuj i MS to niemiecka firma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    o kur... zapytaj skąd są te za 400 zł i na pewno ich nie kupuj i MS to niemiecka firma

No właśnie , coś mi tu śmierdzi :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chcesz tanie i dobre to tylko MS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę MS który chłamu nie wciśnie ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2012
    Witam forumowiczów . Mam prośbę , czeka mnie wymiana wachaczy i rozglądałem się conieco po sklepach , moim zamiarem jest założenie MS,dzwoniąc do pewnego sklepu i pytając o wyżej wymieniony komplet MS gościu odpowiedział mi że chińskiego gówna nie sprowadzają pytając go dalej co oni mają w ofercie zaoferował mi komplet wahaczy firmy partstech za cenę 400 pln. chiałem Was zapytać co to za firma bo bardzo mało informacji na ten temat ich wachaczy a niechę wtopić i cena też jakaś podejrzana

i pewnie powiedział ze to niemiecka jakośc i w niemczech produkowane:D, firma o której nikt nie slyszal:), takze zakladaj MS jak chcesz tanio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    i pewnie powiedział ze to niemiecka jakośc i w niemczech produkowane:D, firma o której nikt nie slyszal:), takze zakladaj MS jak chcesz tanio

I tak właśnie zrobię ;) teraz tylko poszukiwanie pewnego dostawcy i jadę z tym koksem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR)

Wymieniałam ostatnio górne również i polecam LEMFORDER.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sprzedaje Lemfordera od 5 lat, jedynie z jednym elementem miałem problem. Z końcówką w aucie ze Szkoły Jazdy. Setki końcówek , setki wahaczy tulei - absolutnie nic nie wróciło. Dlatego jeśli ktoś chce dobrze - wyłącznie lem.

Chińczyki dla mnie mają racje bytu tylko wtedy jeśli wymienia się zestaw, wkładasz po prostu komplet, niewelując tym samym luzy na wszystkich kościach i może to nieco polatać. Oby jak najwięcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2003

Panowie przestrzegam przed tanimi wahaczami tanio to drogo zakupiłem wahacze krafta wzmacniane :) i otóż 3000km końcówki do wymiany po 8000tyś wahacz lewy górny przedni luz a reszta stan fatalny popękane gumy .

Więc morał z tego że nie ma sensu pchać się w beznadziejne podzespoły stanowczo ODRADZAM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robercie widzisz musiałeś się dać naciąć żeby być mądrzejszy. Wielu znajomych się na tym przejeżdza, także nie jesteś jedyny. Zdecydowanie lepiej raz a dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja miałem założone wachacze firmy hart HD i dały rade. przez 2 lata dzień w dzień po 100 pare km po naprawde kiepskich drogach.

aż nadeszła wymiana bo już mają stuki i luzy. Szczególnie dolne padają pierwsze. Myślę że dalej pójde w Hart HD . Ja z mojej perspektywy polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 1999

. masz złe informacje. w b5 nigdy nie bylo stalowych wahaczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta