Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Właśnie czegoś takiego szukałem ;) Pytałem na SB ale nikt nie odpisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam amortyzatorów ze sprężynami do B5 FL 1.8T 02r. Szukam jakiegoś rozwiązania które będzie troche twardsze i niższe niż seryjne. Może ktoś polecić jakiś komplet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kupował już wahacze luk ina fag 823000230? W internecie brak opinii na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Stachu272 napisał:

czy ktoś kupował już wahacze luk ina fag

FAG to dawny Ruville. Teraz opakowany w kolorowe pudełko i z nowymi śrubami i nakrętkami w tymże pudełku. Super jakości bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu kupiłem 2 wahacze na górę , jeden LMO drugi TRW , od jakiegoś czasu mi się tukła prawa strona , dziś żona mi ruszała kierownicą a ja trzymałem za gałkę wahaczy.Okazał się że jeden ma luzy.Wyciągłem oba, okazało się że TRW mega ma luz a LMO dalej ciasno siedzi , jak nowy.Przebieg 90.000.

Myślę że warto kupić LMO , przynajmniej jest spokój na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lata jak ktoś mało kilometrów robi,podejrzewam że ten LMO pociągnie jeszcze z 50tys i też będzie do wymiany,od siebie dodam że wymieniałem ostatnio całe zawieszenie jednego z tańszych producentów po przebiegu leko powyżej 90tyś,i ku mojemu zdziwieniu na sworzniach luzu nie stwierdziłem, jedynie osłony gumowe miały już dość, na upartego jeszcze trochę kilometrów bym na nich zrobił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poruszamy się w podobnych okolicach, z tym że ja bardziej wiejskich, a tam raczej autostrad nie ma, zresztą nie jestem jedynym z takim przebiegiem na owych wahaczach,są też inni, nawet na tym forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Z prawej strony mam MS i od ponad 100 kkm jest cisza ;)
Z lewej testuję SKV ale przebieg dużo niższy, zobaczymy co ile wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musze wymienić prawą stronę bo już wszystko ma luzy i namawiają mnie w sklepie na zakup kompletu Denckermanna za 580zl i zrobienie od razu dwóch stron żeby później jedno koło nie niszczyło drugiego po wymianie. Co sądzicie o tych wahaczach i czy zrobić od razu dwie strony jeśli tylko jedna się posypała (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahacze tej marki są jakości plasteliny. Denckerman Kamoka MS i inne dziwne twory omijaj z daleka. Możesz zrobić tylko tą stronę która padła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam postawi sprawę jasno używam b5 jako „minibusa” ogólnie ładuje na niego po 300 kg stałe nawet do 500 czasami jak załaduje go do pełna siedzi tyłem i to niesamowicie chciałbym rozwiązać ten problem szukałem ale nie ma podobnego tematu chciałbym mu zapakować do tylu mocne sprężyny które by sobie radziły z tym bezproblemowo czasami w „trasie” 100 km na robotę odnoszę wrażenie jakbym miał dosłownie za moment stracić życie jeśli jest taki temat a ja się tego nie doszukałem to sory chłopaki za powielanie ale potrzebuje pomocy ogólnie jestem w stanie sobie sam ogarnąć prawie wszystko wiec jakieś pier..lniete propozycje tez wezmę pod uwagę ale najbardziej by mi pasowało gdyby jakis fachowiec w tym temacie by mi doradził jakie sprężyny kupić  nie bardzo mi się widzi podkładanie gum chciałbym to zrobić raz a dopozadku najlepiej niskimi kosztami poniżej 300 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moze jakies opinie nowe Motorsporty ponoc do wyjebania, jest cos sensownego do 1500zl? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności