Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów . Mam prośbę , czeka mnie wymiana wachaczy i rozglądałem się conieco po sklepach , moim zamiarem jest założenie MS,dzwoniąc do pewnego sklepu i pytając o wyżej wymieniony komplet MS gościu odpowiedział mi że chińskiego gówna nie sprowadzają pytając go dalej co oni mają w ofercie zaoferował mi komplet wahaczy firmy partstech za cenę 400 pln. chiałem Was zapytać co to za firma bo bardzo mało informacji na ten temat ich wachaczy a niechę wtopić i cena też jakaś podejrzana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
partstech za cenę 400 pln

 

o kur... zapytaj skąd są te za 400 zł i na pewno ich nie kupuj i MS to niemiecka firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kur... zapytaj skąd są te za 400 zł i na pewno ich nie kupuj i MS to niemiecka firma

 

No właśnie , coś mi tu śmierdzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz tanie i dobre to tylko MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę MS który chłamu nie wciśnie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów . Mam prośbę , czeka mnie wymiana wachaczy i rozglądałem się conieco po sklepach , moim zamiarem jest założenie MS,dzwoniąc do pewnego sklepu i pytając o wyżej wymieniony komplet MS gościu odpowiedział mi że chińskiego gówna nie sprowadzają pytając go dalej co oni mają w ofercie zaoferował mi komplet wahaczy firmy partstech za cenę 400 pln. chiałem Was zapytać co to za firma bo bardzo mało informacji na ten temat ich wachaczy a niechę wtopić i cena też jakaś podejrzana

i pewnie powiedział ze to niemiecka jakośc i w niemczech produkowane:D, firma o której nikt nie slyszal:), takze zakladaj MS jak chcesz tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pewnie powiedział ze to niemiecka jakośc i w niemczech produkowane:D, firma o której nikt nie slyszal:), takze zakladaj MS jak chcesz tanio

 

I tak właśnie zrobię ;) teraz tylko poszukiwanie pewnego dostawcy i jadę z tym koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałam ostatnio górne również i polecam LEMFORDER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje Lemfordera od 5 lat, jedynie z jednym elementem miałem problem. Z końcówką w aucie ze Szkoły Jazdy. Setki końcówek , setki wahaczy tulei - absolutnie nic nie wróciło. Dlatego jeśli ktoś chce dobrze - wyłącznie lem.

Chińczyki dla mnie mają racje bytu tylko wtedy jeśli wymienia się zestaw, wkładasz po prostu komplet, niewelując tym samym luzy na wszystkich kościach i może to nieco polatać. Oby jak najwięcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestrzegam przed tanimi wahaczami tanio to drogo zakupiłem wahacze krafta wzmacniane :) i otóż 3000km końcówki do wymiany po 8000tyś wahacz lewy górny przedni luz a reszta stan fatalny popękane gumy .

Więc morał z tego że nie ma sensu pchać się w beznadziejne podzespoły stanowczo ODRADZAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie widzisz musiałeś się dać naciąć żeby być mądrzejszy. Wielu znajomych się na tym przejeżdza, także nie jesteś jedyny. Zdecydowanie lepiej raz a dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem założone wachacze firmy hart HD i dały rade. przez 2 lata dzień w dzień po 100 pare km po naprawde kiepskich drogach.

aż nadeszła wymiana bo już mają stuki i luzy. Szczególnie dolne padają pierwsze. Myślę że dalej pójde w Hart HD . Ja z mojej perspektywy polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. masz złe informacje. w b5 nigdy nie bylo stalowych wahaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja miałem założone wachacze firmy hart HD i dały rade. przez 2 lata dzień w dzień po 100 pare km po naprawde kiepskich drogach.

aż nadeszła wymiana bo już mają stuki i luzy. Szczególnie dolne padają pierwsze. Myślę że dalej pójde w Hart HD . Ja z mojej perspektywy polecam.

 

zamiast harty pójdź w MS-y cena podobna a są lepsze, przykładowo mi Harty padły po 14k km dolny prosty - tuleja na ramie, banan- sworzeń, no i oba stabilizatory poszły. Drogi to połowa trasa - autostrady- połowa ala miasto/wieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę iż wymieniłem komplet wachaczy na Ruville,narazie zrobione 500km ,więc zobaczymy ile wytrzymają,staram się unikać dziurawych dróg:) Wcześniej zamontowane były (przez poprzedniego właściciela) górne wachacze SRL- po 7tyś stuki,luzy niesamowite,koło latało na wszystkie boki,dolne TRW -widać że wymieniane duuużo wcześniej ,praktycznie bez luzów,tylko jeden miał popękaną gumę na sworzniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem u tego >> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=18967&us_id=20163829

 

Założyłem i na razie błoga cisza i wyglądają także na oryginalne.

 

jak wyglądał napis master sport na wahaczach był wypalany laserowo czy tłoczony???

pytam z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tłoczony

 

był z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są laserowo wypalane? Nie widziałem takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z używających MSa już miał okazję go reklamować? Jak to wyglądało i po jakim przebiegu?

Pozdrówki

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności