Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy Ruville padną to kupię Lemfordera.

 

Gumy na sworzniach są całe, trzymają się nieźle.

 

Po montażu wahaczy miałem nieprzyjemny incydent - we wszystkich górnych wahaczach zerwały się tuleje met-gum. Potem okazało się, że szpece przykręcili śruby na podniesionym aucie.

to jest jedyny powod pekania tych tulei, nie mówiąc o zużyciu po x latach:), to teraz ladnie do nich reklamować robociznę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić samemu ;) wtedy wiemy co zrobiliśmy i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamowałem usługę, warsztat wymienił wszystkie tulejki na lemforder i do tej pory całość trzyma się. Oczywiście do końca ponownego montażu musiałem pilnować mechesów żeby nie przykręcili wahacze w pozycji roboczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 lat kupuje wszystkie wahacze swoim klientom w REGUM w Skórzewie. Najpierw nie wierzyłem jak mówili , że jeździ się jak na oryginałąch ale rzeczywiście klienci jeżdzą od lat i nikt nie wraca. Mają tego mnóstwo na stanie więc bez problemu można wziąć od razu. Regenerują co prawda tylko oryginały więc za podróby trzeba coś dopłacić ale i tak wychodzi mega korzystnie-ok.450 zł/kmpl. Wiem, że wysyłają to w całą Polskę i jakieś sklepy też od nich to biorą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od 4 lat kupuje wszystkie wahacze swoim klientom w REGUM w Skórzewie. Najpierw nie wierzyłem jak mówili , że jeździ się jak na oryginałąch ale rzeczywiście klienci jeżdzą od lat i nikt nie wraca. Mają tego mnóstwo na stanie więc bez problemu można wziąć od razu. Regenerują co prawda tylko oryginały więc za podróby trzeba coś dopłacić ale i tak wychodzi mega korzystnie-ok.450 zł/kmpl. Wiem, że wysyłają to w całą Polskę i jakieś sklepy też od nich to biorą .

 

Firm regenerujących jest dużo.. tylko kwestia jak ktoś to robi.. jak ma pojęcie i wie co robi to może być faktycznie jak oryginał .. tylko pozostaje kwestia samych używanych wahaczy.. zmęczenie materiału. żeby nie było tak że gumy i sworznie wytrzymają a trzaśnie wahacz 15letni przy sworzniu ze starości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firm regenerujących jest dużo.. tylko kwestia jak ktoś to robi.. jak ma pojęcie i wie co robi to może być faktycznie jak oryginał .. tylko pozostaje kwestia samych używanych wahaczy.. zmęczenie materiału. żeby nie było tak że gumy i sworznie wytrzymają a trzaśnie wahacz 15letni przy sworzniu ze starości..

zgadza się, w szczecinie też jest firma która regeneruje, szczególnie Panowie jeżdżący na Taxi się w niej lubują. Niby chwalą, ale cena zbliżona do nowego zestawu lemfordera, także nie wiem czy jest sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko pewnie zawsze jakieś jest, ale zapewne znikome. Przerobiłem już praktycznie wszystkie zamienniki w realnych cenach i żaden się nie sprawdził, a za nowe lemfordery nikt płacić nie chce. Póki co jestem zadowolony tak więc tzw podróby odpuszczam. Co do taksówkarzy to rzeczywiście oni cieszą się i chwalą najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam wahaczy lemfordera u kogo można dostać takowy komplet? chodzi mi o ori a nie chinski lub turecki szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam wahaczy lemfordera u kogo można dostać takowy komplet? chodzi mi o ori a nie chinski lub turecki szajs.

 

Np. u kolegi z postu 772:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam wahaczy lemfordera u kogo można dostać takowy komplet? chodzi mi o ori a nie chinski lub turecki szajs.

 

Nawet bieżącej strony nie chce Ci się przeczytać?

Przykładowo post 759 i 760.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Potrzebuje komplet dolnych wachaczy. Ile mogę się za to spodziewać, polecacie febi? Czy może jakaś inna alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, tak ciężko przeczytać kilka ostatnich stron tego tematu? Ja rozumiem że ktoś jest na forum nowy, ale nie przesadzajmy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu, tak ciężko przeczytać kilka ostatnich stron tego tematu? Ja rozumiem że ktoś jest na forum nowy, ale nie przesadzajmy..

 

Przeglądam. Czytam porównuje ceny ale ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet bieżącej strony nie chce Ci się przeczytać?

Przykładowo post 759 i 760.

 

Tak ciężko było odpisać???nie spinaj się ,pytałem o kogoś godnego polecenia,a nie o jasia co firme na aledrogo i sprzedaje "lemfurdery"

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Np. u kolegi z postu 772:hehe

 

Jakoś nie widać żeby pisało oryginalne wahacze lemforder heheh no chyba że nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez pisze u Krzyśka na sygnaturze "części zamienne w najniższych cenach ...i kontakt '"

chyba że musi pisać konkretnie taka część jakiej obecnie jeden z kilku tysiecu userów poszukuje???? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciężko zajrzeć do działu ogłoszenia komercyjne leniu ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się przyczepiliście jak komornik do szafy,pytanie brzmialo u kogo można dostać oryginał,nie najtańsze,nie w dziale ogloszenia komercyjne,bo raczej nie będzie tam napisane "kupuj u mnie ja mam oryginał"chodzilo mi raczej o odpowiedz,ten i ten ma dobre sam brałem koledzy też.A przez to zadałem to pytanie, bo znalazłem u gościa na allegro o nicku danielloss dolny wahacz lemforder i zdjęcie wahacza było w folii,a kolega Marcin z Pro choice pisze ze wahacze pakowane są tylko w pudełka kartonowe bez folii,więc nie zarzucajcie mi że jestem leniem itp że nie chce mi się szukać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr wahacze dolne kupowane osobno są pakowane w folii, górne są w kartonach a w przypadku zakupu zestawu zawieszenia lemforder - wszystko do kartonu jest wrzucone luzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr wahacze dolne kupowane osobno są pakowane w folii, górne są w kartonach a w przypadku zakupu zestawu zawieszenia lemforder - wszystko do kartonu jest wrzucone luzem.

 

Dzięki za odpowiedz,zamówię u Ciebie ale to już na priv,bo znowu będą się czepiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem po wymianie dwóch górnych wachaczy (prawy, lewy). Zdecydowałem się na Lemfordera Cena za sztukę to około 160 zł +150 robota. Pomogło od razu. Teraz jest cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności