Skocz do zawartości
KierowcaBombowca1

Wymiana uszczelki od chłodnicy oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jakiś czas temu byłem w serwisie ASO i wyszło, że mam parę rzeczy do zrobienia w swoim samochodzie wtedy wymienili mi pompę wody wraz z termostatem za bagatela 5000zl po rabacie 25% no ale jak mus to mus.

Zostawiłem sobie do zrobienia tarcze oraz klocki, które też były do wymiany ale to już zrobię we własnym zakresie oraz uszczelki od chłodnicy oleju o numerach katalogowych 06L117070 oraz 06L115441, tak więc dzisiaj zadzwoniłem do ASO aby się umówić na wymianę tychże uszczelek i zaśpiewali mi za robociznę 1300zl po rabacie 25% i teraz się zastanawiam czy rzeczywiście jest to takie ciężkie do zrobienia wymiana tych uszczelek aby tyle za to płacić? Nie znam się za bardzo na samochodach tak więc chciałbym się dowiedzieć czy to uczciwa cena czy jednak iść do jakiegoś mechanika, który nie jest z ASO i mi to ogarnie.

Wcześniej wszystkie naprawy robiłem w ASO ale ostatnio te ceny trochę z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz twoja decyzja, ale ja uważam że trzeba być kompletnym imbecylem finansowym żeby naprawiać cokolwiek w serwisie.

Wiadomo są wyjątki takie jak, okres gwarancji, lub naprawy które wymagają programowania online. Lub akurat w okolicy nie ma zwykłego mechanika, lub elektryka ,który zrobi to za ułamek ceny serwisowej.

Jakość naprawy niczym się nie różni. Przecież tam ludzie robią nie roboty jak w fabryce.

Powiedział bym nawet że pracują tam niedorajdy życiowe ,które na wolnym rynku nie są w stanie się odnależć. 

Każdy dobry fachowiec zakłada firmę i zarabia o wiele więcej na swoim niż utrzymuje całe biuro i personel serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wymieniałem w/w uszczelki w 2.0 TSI :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności