Skocz do zawartości
maniootek

Błąd 9471765 - Czujnik temperatury nawiewu z lewej strony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że ustawiam na panelu klimatyzacji temperaturę 18-stopni i na kierowcę leci ciepłe powietrze a na pasażera takie chłodniejsze.

Znalazłem taki błąd na komputerze:

9471765 - Czujnik temperatury nawiewu z lewej strony

B1087 15 [008] - Przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem

image.thumb.png.e8a4cd1199760138ddef8d69b0d2a10f.png

Szukam teraz tego czujnika, chciałbym go wymienić.

Po zdemontowaniu lewej kratki doszukałem się czegoś takiego:

20230412_172846.thumb.jpg.bc7cc4e1ab19ba6aa3fa1d871bf18384.jpg

czy to będzie to? zdjęcie zrobiłem na szybko, kojarzy ktoś numer tego czujnika? nie mogę go znaleźć, w ogóle jest tam ciężki dostęp, ręki tam nie wsadzę, chyba muszę licznik demontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, maniootek napisał:

czy to będzie to?

Tak.

Etka podaje nr 3D0907543A czyli wersja kątowa a twój wygląda na prosty. Ciekawe...

Po odłączeniu wtyczki i obróceniu go o 90' powinien dać się wyjąć. Jesteś w stanie zmierzyć jego opór? Najlepiej w temp. pokojowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nTomek napisał:

Tak.

Etka podaje nr 3D0907543A czyli wersja kątowa a twój wygląda na prosty. Ciekawe...

Po odłączeniu wtyczki i obróceniu go o 90' powinien dać się wyjąć. Jesteś w stanie zmierzyć jego opór? Najlepiej w temp. pokojowej.

wersja kątowa podobno jest na przestrzeń nóg

nie dam rady tam ręki wsadzić, będzie ciężko go zdemontować w taki sposób, będę musiał licznik zrzucić ale właśnie chciałem mieć nowy czujnik przy sobie żeby od razu wymienić, żeby nie robić roboty na dwa razy

wymienił bym sobie od razu silniczki od klap, które są dostępne za licznikiem, kojarzysz może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, maniootek napisał:

wersja kątowa podobno jest na przestrzeń nóg

Tak jest.

Wersja prosta ma numer 1K0907543E.

14 minut temu, maniootek napisał:

wymienił bym sobie od razu silniczki od klap, które są dostępne za licznikiem, kojarzysz może?

W powyższym temacie znajdziesz info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności