Skocz do zawartości
Gość manta69

MCD ,MFD a FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam dość poważny problem i jakby ktoś byłby mi wstanie pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Kupiłem Passata z 2003r i nie bylo w nim radia, ktoś przed sprzedażą go wyciągnał (była to nawigacja). Problem polega na tym, że ktoś zrobił to bardzo bezmyślnie zamiast wyciągnąć wtyczki to część z nich poprostu obciął. Kupiłem sobie nową navi MCD taka jak była wcześniej. I tu pojawia się problem, część wtyczek które zostały to do głośników i zasilania i to wszystko działa ale pozostało mi 6 kabli które nie mam pojęcia gdzie mam podłączyć. W samochodzie jest cała oryginalna instalacja do nawigacji i telefonu bez zmieniarki CD i wzmacniacza. Radio i navi normalnie działa ale z tego co wiem to te kabl co pozostały to kable do tel i do przekazywania informacji z radia na FIS. Kable które mi pozostały są w dwóch oddzielnych wiązkach: dwa kable czerwono-żółty i brązowo-żółty są razem i podejrzewam, że są one od tel (prawdopodobnie zielona wtyczka) i pozostałe cztery (prawdopodopnie do czerwonej wtyczki):czarny, niebiseski, pomarańczowy z fioletowym paskiem i pomarańczowy z brązowy paskiem. Prosiłbym bardzo o podpowiedź gdzie konkretnie powinienem podpiąć te kable tzn np ten kolor to CAN L a ten kolor CAN H itp. Prosiłbym bardzo o pomoc bo nie mam bladego pojęcia gdzie ja podpiąć a chciałbym podpiąć je prawidłowo. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam navi MFD i pełen FIS ale wyświetlacz już nawala i mało w nim już widać.

Pytanie mam takie czy jest taka opcja możliwość przerzucenia tego wszystkiego na wyświetlać od navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja mam navi MFD i pełen FIS ale wyświetlacz już nawala i mało w nim już widać.

Pytanie mam takie czy jest taka opcja możliwość przerzucenia tego wszystkiego na wyświetlać od navi

sorry za OT ale tu masz w razie W drugi http://allegro.pl/promocja-wyswietlacz-lcd-fis-vw-audi-najtaniej-i1548433449.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem B6 2.0 TDI-PD 140PS Posiadam MFA plus lecz w żaden sposób nie można wejść do ustawień nawet pas w servisie VW nie dal rady stwierdzając ze możne być coś zepsute ale co to musieli by sprawdzać.. (martwi mnie ze skasują mnie a sprawa będzie prosta) możne ktoś z was spotkał się z takim czymś i zna odpowiedz z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaloo

Witam,

zakupiłem navi MCD, wyjąłem stare radio 1din (jakiś philips z navi monochromatyczną) podłączyłem nowe radio i niestety nic sie nie dzieje..

Radio się w ogóle nie włącza...

Zaznaczam że nie mam podpiętej kostki gdzie jest CAN (jej poprostu nie mam) czy ta kostka jest potrzebna żeby uruchomić radio??

 

może mi ktoś pomóc w tej kwestii ??

 

Co trzeba sprawdzić w pierwszej kolejności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności