Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, czy przy włączonych światłach mijania palą się również Wam światła do jazdy dziennej? Chodzi mi o światła LED TOP i ten długi led nad kierunkiem (chodzi o te zaznaczone na rysunku na czerwono). Chciałem dzisiaj pozmieniać, żeby drl migały razem z kierunkiem a tu zonk bo nie świecą się. Jak przełącznikiem przełączyłem na 1 pozycję to mijania zgasły i zapaliły się DRL. Sprawdzałem to po ciemku ake podejrzewam, że w dzień tylko ten pasek ledowy się świeci. 

Ale wracając do tematu, jeżeli komuś się świeci mijania z DRL to wie jak to włączyć? 

Screenshot_20221220_213305_Gallery.jpg

Edytowane przez dszyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRLs Option on Infotainment Display activation

Enables option to turn on and off daytime running lights function from the Car → Setup → Lights menu.

 Watch DRLs Option on Infotainment Display activation tutorial on YouTube.

Module: 09 (Central Electronics)
Security Access → Code: 31347

Module: 09 (Central Electronics)
Adaptation → Channel: Daytime Running Lights activation by BAP or Operating sequence possible
New value: active

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

w sterowniku 09 mam włączone:

ENG141647-ENG116594-Aussenlicht_Front-Tagfahrlicht Aktivierung durch BAP oder Bedienfolge moeglich,Aktywne ,9

jeszcze muszę zobaczyć w takim razie na radiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na navi też mam tą opcję i mam ją aktywną. Czyli coś musi być w sterowniku, że jak włączone mijania to całkowicie wyłącza DRL, tylko gdzie? 

20221221_154839.jpg

 

@Freddie a mógłbyś mi podesłać log adaptacji ze sterownika 09?

Podejrzewam, że problem tkwi gdzie w pozycjach Leuchte, ale ciężko tak znaleźć, gdzie może być problem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega rozwiązał problem? Mam tak samo po zrobieniu przygaszania drl przy włączonym kierunku z aplikacji obd eleven 

Edytowane przez robbert1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, udało mi się, miałem właczony przez OBDEleven opcje Front Urbn Joke (Halogen) lub Front DRL Pulse (Halogen).

Obie opcje wyłaczylem bo dotyczą one halogenów a jak mam Top LED.

Po zmianie zaczęło działac poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie te opcje były wyłączone. Włączałem i wyłączałem i nic się nie zmieniło. Pewnej coś z kodowaniem pochrzanione. Trzeba będzie udać się do specjalisty 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie z kodowaniem z załącznika, moje wersja działa, więc może znajdziesz różnice. Przesyłam tylko lampy przednie

Adaptacja 09.xlsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Doszedłem wczraj wieczorem po historii kodowań w obd eleven doszedłem że wcześniej miałem DRL funcion with turn sięgnął (halogen) na orginal a było na off zmieniłem spowrotem na orginal i działa ale znowu nie dział przygasanie drl przy włączeniu kierunku ale to siebie kiedy indziej na spokojnie ogarnę. Dzięki wielkie za pomoc 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat mam u siebie w kodowaniu (to znajdziesz w pliku), tyle, że mam odwrotnie, to znaczy kierunek się włącza a DRL gaśnie i tak na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie . Jestem szczęśliwym posiadaczem passata B8 zakupiłem go uszkodzonego , naprawiłem i mam kilka problemów. Lewa lampa była uszkodzona i nie było modułu świateł był tylko ten od ledów. Dokupiłem potrzebna lampę z drugimi modułami ,wszystko świeci oprócz dziennych ledów w dokupione lampie. Jak przeloze moduł z prawej lampy to led świeci. . Czy trzeba coś adaptować ? Czy kupiłem uszkodzony modul .? Dodam że kierunki długie i mijania świeca wszędzie . Dzienne w oryginalnej lampie też a w tej dokupione nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności