Skocz do zawartości
BartSob

Otwieranie bagażnika z klaapy - sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

sprawa dotyczy: Passat B8 FL, sedan, funkcja Easy Open / Close

W samochodzie nie aktywowałem / nie ustawiałem ryglowania drzwi po ruszeniu. Mam problem jednak z otwarciem bagażnika z przycisku na klapie w następującej sytuacji: podjeżdżam po kogoś, nie gaszę auta i nie wychodzę z niego. Pasażer podchodzi, chce otworzyć bagażnik poprzez naciśnięcie znaczka VW i nic się nie dzieje. Klapę można otworzyć jednak od środka z przycisku przy drzwiach lub po wyjściu z auta już właśnie poprzez znaczek VW. 

Auto nowe - odbierane z salonu 2 tygodnie temu. Zanim zacznę z ASO chciałem się dopytać czy jest to normalne, czy to jakieś dodatkowe zabezpieczenie / zaryglowanie bagażnika? Może ktoś miał taki przypadek lub może sprawdzić jak to wygląda u niego ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij dwa razy otwartą kłudke ,w lewych drzwiach wtedy klapa otworzy się poprzez znaczek vw 

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ale to jest standard - takie zachowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aktywowane ryglowanie po przekroczeniu określonej prędkości , można to chyba wyłączyć w menu przez radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tj napisalem w 1 poscie nie mam aktywnego ryglowania drzwi - wiem gdzie sie to aktyeuje ale mam wylaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to tak wygląda jakby była blokada przed tym żeby ktoś nie powołany nie otworzył Ci bagażnika np. w korku jeśli nie miałbyś ustawionego ryglowania. Z przycisku to wiadomo, że świadomie otwierasz, a po wyjściu z auta jest założenie, że to Ty otwierasz bagażnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności