Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

bor0wy, co do Borata - to jest specyficzny klimat i nie wszystkim sie podoba, ja tak jak ty obejzalem tylk odo polowy chociaz lubie Sache Barona Cohena, pomysł na film to trzeba przyznac ze koles mial, najlepszy moment jak spiewal chymn Kazachstanu na nute hymnu USA to akurat mnie rozbawilo, ale mycie twarzy wodą z sedesu albo ganianie sie na golasa z jakims grubasem to juz przeginka.

 

Wczoraj ogladalem Deja Vu z Denzelem Washingtonem no i powiem wam ze film godny polecenia nie jestem zadnym wielkim krytykiem ale dosc duzo folmow ogladam i jak dla mnie film 6,5 w porywach do 7 na 10. Taka sensacja z nuta sci-fi, no i oczywiscie rola Denzela kto go lubi to musi obejzec ten film. Denzel wciela sie w filmie w Agenta Specjalnego - Douga Carlina z biura ATF "Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives". Na poczatku filmu wylatuje w powietrze prom w wyniku czego ginie ponad 500 osob, no i oczywiscie nasz agent musi złapac sprawce zamachu i rozwiklac kilka innych spraw. Film wciaga i pomimo ze trwa dobre 2 godziny to da sie go ogladnac w jednym ciagu, co mi sie ostatnio zadko zdazalo nawet przy 300 mialem chyba ze 3 podejscia.

Goraco polacam film tym ktorym przypadl do gustu serial CSI; Kryminalne zagadki Nowego Jorku Las Vegas czy czego tam chcecie bo bylo i jest kilka wersji, a z tego wzgledu ze producent CSI i Deja Vu jest ten sam: Jerry Bruckheimer.

Wspomne tylko jeszcze na koniec o dosc dobrych rolach Vala Kilmera u jak zawsze dobrego w graniu złych gości Jima Caviezela.

Polecam film i zapraszam do ogladania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Deja Vu zgadzam sie kawal fajnego kina, no i ten motyw fantastyczny. Fajny filmik fajnie sie oglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypek

obejrzane i godne polecenia:

9 kompania - rosyjski wojenny o działaniach w afganistanie

 

Nocna straż (Nocznoj Dozor) i Dzienna straż (czyli Nocna straż 2 :D ) - rosyjska fantastyka, rewelacyjnie przedstawiony konflikt dobra i zła na ziemi i walka o rząd dusz.

 

To z najciekawszych ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nocna straż

 

Mi nie za bardzo podszedł ten film :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłam na :

Taxi 4 i Wakacje Jasia fasoli :)

 

Oba filmy polecam jest się z czego pośmiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też oglądałem "wakacje jasia fasoli" dla mnie film dno!!! może kilka akcji było fajnych ale ogólnie film padaka :dobani:

 

JOB - dobry polski film - jest trochę fajnych akcji i tekstów... :ok:

 

spiderman (ten nowy) - jak dla mnie wielki nie wypał :dobani:

 

teraz ściągam shreka 3 - zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał lubi filmu z "jasiem" :P

 

Moje jeszcze ze starszych filmów polecić

- "Obłęd"

- "Haniball"

- "Milczenie owiec"

- "Efekt motyla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

godny polecenia to holenderski ''Black Book''. Opowiada losy kobiety - szpiega na II wojnie swiatowej. Naprawde oglada sie jednym tchem, ciekawa akcja, milosc, nienawisc - dobre kino. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramon34

Kto ogladal we czwartek na 1 dwa pierwsze odcinki nowego serialu .Dla mnie bomba.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj "Iluzjonistę" naprawdę polecam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Troszke odkurze temat :)

 

"Życie za życie" ("The Life of David Gale")-swietna gra Kevina Spacey'a, ciekawa fabula, POLECAM

 

"American Beauty"-patrz jak wyzej... Film wysmiewa Amerykanow, ciekawy :)

 

Jak sobie cos jeszcze przypomne, bo mam skleroze do tytulow, to napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam.W sobotę byłem w kinie na filmie pt."Słaby punkt".Jeśli ktoś lubi aktorstwo Hopkinsa to gorąco polecam.Jest zbrodnia,zagadka i nieoczekiwane zakończenie.Nie będziecie się nudzić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.W sobotę byłem w kinie na filmie pt."Słaby punkt"

Hmmm, ja dzisiaj sciagnalem ten film w DVDrip :niepewny:

 

Polecam Mr. Brooks (Kevin Costner) - thriller 2007 http://mr.brooks.filmweb.pl/

Liczba 23 (Jim Carrey) - thriller, gorszy od ww, ale ciekawy http://liczba.23.filmweb.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w telewizji oglądałem (po raz setny) "Goście, goście". Film niesamowity. Polecam jeżeli ktoś nie oglądał. Ubaw po pachy. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I think I love my wife" - bardzo dobry film, szczegolnie dla par (hetero oczywiscie) z kilkuletnim stazem. Niby komedia, ale jakze zyciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam filmy

 

Lookout, Fracture i Disturbia (Niepokój) i Mr. Brooks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Disturbia (Niepokój) i Mr. Brooks

 

no dobre dobre, ale "Niepokoj" troche ciezki. Albo ja bylem niehalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki to dla mnie był film Deja Vu z Denzelem Washingtonem, nie skumałem nic a nic, a może lepiej nie pić piwa podczas seansu :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam.Film "Man on fire" z Denzelem,super kino.Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności