Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo Zakazane Imperium 4 sezon jest? W całości już czy dopiero wypuszczają? :hmm

 

tak zacząłem moja przygodę z tym serialem - od tego wpisu

 

zrzuciłem 1 sezon i tak sobie leciał - nic nadzwyczajnego ale kaszana to tez nie była bo bym wyłączył, myślę ze po prostu trzeba wczuć się w tamten okres czasu w filmie i tak po kilku odcinkach się stało i obejrzałem sezon 1 do końca a ze już się ściągnął sezon 2 to tez go zarzuciłem - moim zdaniem był lepszy od 1, poleciałem wiec po bandzie i obejrzałem sezon 3, teraz czekam na cały czwarty aby go luknąć za 1 razem , fajny seria-lik i mogę go polecić

 

a odtwórca głównej roli jest moim zdaniem dopasowany na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/:

btw Obejrzałem Szybkich i wściekłych 6 :wmorde ciut poniosło ich z tym czołgiem i to jeszcze nie koniec :lol

 

W każdym z poprzednich filmów z czymś ich poniosło... Skoki przez most realne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję na temat tego wytworu filmopodobnego dla gimbusów więc dajmy sobie spokój :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również oglądam z żoną a po pierwszym odcinku gdy żona powiedziała że to musi być córka Red'a to nie wierzyłem a tu proszę pi ostatnim odcinku jednak zmieniam zdanie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film The Iceman (2012)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się ogląda

Potwierdzam, Iluzja fajny film z ciekawymi sztuczkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w kinie - mega film, a gra Toma warta Oskara.

Potwierdzam , właśnie wróciłem z kina dla mnie bomba :ok:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,Captain Phillips super film :ok

 

 

Obejrzane wszystkie pięć sezonów Southland i mam takie marzenie,żeby każdy serial niezależnie ile bedzie miał sezonów cały czas trzymał poziom jak wspomniany Southland-super seria ;)

 

Teraz na tapecie Spartacus-świetnie zrobiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądajcie "grawitacja" z bulock and cloneyem... Strata czasu i energi włożonej w oglądanie tego "filmu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądajcie "grawitacja" z bulock and cloneyem... Strata czasu i energi włożonej w oglądanie tego "filmu"

 

o czym ty do nas rozmawiasz człowieku?

 

film jest dobry tylko to taki gatunek którego chyba nie rozumiesz :oko dla tego ci sie nie podobał, efekty wizualne zapierają dech w piersiach a muzyka wymiata

 

jeśli ktoś sie spodziewa akcji to sie zawiedzie ale jeśli oczekuje dobrego fimu to takim jest właśnie grawitacja , proponuje wydać kaskę i iść do kina bo wtedy doceni się dlaczego tyle kasy kosztował ten film

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dla ciebie jest dobre, dla mnie nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co dla ciebie jest dobre, dla mnie nie musi.

 

luk nie denerwuj sie bo złość urodzie szkodzi , pies cie nie pozna i pogryzie

( spoko rozumie że ci się nie podobał ale tak obserwuje opinie o tym filmie na różnych forach i widzę że zdania są podzielone - więc chyba najlepsze rozwiązanie to po prostu go zobaczyć )

 

merry christmas ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak źle z tym filmem nie jest ;) , ale jak to mówią są gusta i guściki , a o nich się nie fanzoli :D

 

http://film.wp.pl/idGallery,13394,idPhoto,373170,galeria.html

 

Pozdrowionka i Wesołych Świat :mikolaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak źle z tym filmem nie jest , ale jak to mówią są gusta i guściki , a o nich się nie fanzoli

 

Ja tam widziałem i .............. tak sobie - warto zobaczyć dla własnej opinii - klasyką filmu, to nigdy nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na wilku z Wall Street, kolejny świetny film z DiCaprio. Flim będzie miał dopiero premierę. Nie wiem za co go uznać bo to film który potrafi rozbawić do łez ale niesie też jakieś przesłanie na koniec. Po prostu pokazuje jak to jest być milionerem w Ameryce :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawitację muszę obejrzeć bez względu na to jaka jest, a ja polecam "Moon" bo opinie też bywają różne, fakt film jest 'ciężki", nie ma w nim zapierających dech w piersiach efektów i wartkiej akcji itp, ale jednak ten film ma coś innego w sobie...bo to jednak dramat, eee znaczy się ;) taki gatunek filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności