Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

taki luzik film

Step Up taniec zmysłów

podoba mi się :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam."Kontrakt na zabijanie",oglądałem dzisiaj w pracy :rotfl: .Nie nowość ale polecam.Morgan Freeman jak zawsze w formie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem.

 

Byłeś w kinie widziałeś dobry bądź kiepski film podziel się swoją opinią.

 

MGŁA Science-Fiction/Horror img_spacer_title.gif USA, 2007 img_spacer_title.gif 127 min

 

Dla mnie totalna klapa , film wygląda jak nakręcony 10 lat temu. Efekty kiepskie , fabuła kiepska.

Jak dla mnie totalna miernota strata czasu i pieniędzy :dobani:

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwotna wersja (ta starsza) była pierwsza klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz gregusx były dwie wersje. Która wg. ciebie ze starszych była lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Aż poleje sie krew " czyli "There Will Be Blood"

 

reżyseria Paul Thomas Anderson

 

od lat: 18 czas trwania: 158min

 

Dramat , historia nafciarza ktory zaczynał od kopania łopatą dziur w ziemi a konczy jako potentat . Naprawde dobre kino ... wrecz wbija w fotel :)

 

Drugi dobry film to " To nie jest kraj dla starych ludzi " thriller w rezyseri braci Coen .

Rowniez warto obejrzec ;)

 

 

herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królowie nocy (We own the night)

dramat/kryminał 2007

 

Jak dla mnie lipa, mało akcji i bynajmniej po zapowiedzi spodziewałem się czegoś innego. Jak ktoś lubi dramaty może mu się spodoba, ja jednak strasznie się na tym filmie wynudziłem. Jedyne co mi się podobało to muzyka, była na prawdę świetna :ok:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

 

 

Takie dosyć ciekawe połaczenie musicalu i thrillera. Fabuła bardzo ciekawa i wciągająca. Nie mam momentów w których można się nudzić nie licząc niektórych przydługich piosenek. Film napewno nie dla wszystkich i jest z typu tych które albo się pokocha albo znienawidzi i napewno nie można obok niego przejść obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem

 

ale niespodzianka a ja znalazłam ;) i połączyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film American Gangster z Denzelem Washingtonem i Russelem Crowe. Ciekawa historia gangstera ( Denzel ) w starciu z jednym z nielicznych nieskorumpowanych glin (Russel). Moim zdaniem naprawdę warto zobaczyć, jak większość filmów z Washingtonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale niespodzianka a ja znalazłam ;) i połączyłam

Troszkę lipnie bo chodziło mi o stworzenie tematu na co warto iść do kina , żebym ja albo inny kolega następnym razem nie wtopił tak jak ja ostatnio.

A ja dzisiaj w telewizji oglądałem (po raz setny) ". :ok:
Troszke odkurze temat :)

"Życie za życie" ("The Life of David Gale")-swietna gra Kevina Spacey'a, ciekawa fabula, POLECAM

"American Beauty"-patrz jak wyzej...

 

Myślę , że trzeba zmienić tytuł wątku i będzie po problemie i bałaganie :D

Proponuję "na co do kina" albo mój pomysł " forumowy kinomaniak"

Co wy na taki pomysł :confused:

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam film "It's a free World" o emigrantach z Europy wschodniej pracujących w UK (głównie Polakach niestety...). Film dość kontrowersyjny, ale nie ma co ukrywać, część rodaków właśnie tak tam żyje na wyspach... Warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem.

 

Byłeś w kinie widziałeś dobry bądź kiepski film podziel się swoją opinią.

 

MGŁA Science-Fiction/Horror img_spacer_title.gif USA, 2007 img_spacer_title.gif 127 min

 

Dla mnie totalna klapa , film wygląda jak nakręcony 10 lat temu. Efekty kiepskie , fabuła kiepska.

Jak dla mnie totalna miernota strata czasu i pieniędzy :dobani:

Pozdrawiam :vw:

rainman777 właśnie obejrzałem, dobrze że mnie nic nie kosztował oprócz straconego czasu. Takiego barachła dawno nie obejrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rainman777 właśnie obejrzałem, dobrze że mnie nic nie kosztował oprócz straconego czasu. Takiego barachła dawno nie obejrzałem.

 

Gdybym ta kobiete co wygłaszała takie herezje spotkał na zywo to chyba bym ją zabił guzikiem od koszuli :) Film masakra jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ta kobiete co wygłaszała takie herezje spotkał na zywo to chyba bym ją zabił guzikiem od koszuli :) Film masakra jak dla mnie

Boże podobał ci się? Jejku dla mnie tragedia. No chyba że po 1/2 litrze, wtedy wszystko by mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boże podobał ci się? Jejku dla mnie tragedia. No chyba że po 1/2 litrze, wtedy wszystko by mi się podobało.

 

A gdzie Ja napisałem, że mi się podobał :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film to dramat debila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten film to dramat debila :D

 

Całe szczęście, ze nie byłem na tym w kinie tylko oglądałem w domu. Jak można było nakręcić takie gó**o :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwa historia"

 

Kilka razy obejrzałam i nadal robi na mnie wrażenie... Najbardziej żałuję, że nie widziałam go w kinie :(

 

http://prawdziwa.historia.filmweb.pl/

Potwierdzam super film, w świetnej roli Hopkins. Film nie tylko dla maniaków motocykli (znam jednego, który ten film ogląda raz w tygodniu). Mam ten film i chętnie do niego wracam podobnie jak do "Easy Rider" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności