Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak gratuluje dotrwania do 6 sezonu, ja zrezygnowałem w okolicy trzeciego, jak przezywali klęskę twórczą. Nie czułem potrzeby dokończenia.

Natomiast prison break mimo lat temu, obejrzałem najświeższy sezon dla przypomnienia i sprawdzenia, jak to umarli powstają. 

 

A oglądał ktoś Narcos??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2017 o 01:26, StreamHD napisał:

Ja straciłem zapał do tego serialu na koniec 6 sezonu.

Ja też

Wataha - polecam,spoko serial

Obecnie nadrabiam Peaky Blinders 

Warto zobaczyć  - The Knick

oraz oczywiście Narcos :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas trwam w The Walking Dead, ale to już z przyzwyczajenia.

Dodatkowo Vikings, Big Bang Theory,  Lucifer

Jak ktoś lubi westerny to polecam Godless, właśnie skończyłem i mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2017 o 00:02, Blop napisał:

Obecnie nadrabiam Peaky Blinders 

Petarda, dzięki :ok przetrawione 4 sezony :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali polecam Vikings (Wikingowie). Obecnie leci już 5 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial "Odpowiednik"

Są dopiero 2 odcinki pierwszego sezonu, ale zaczyna się dobrze, fajny klimat :)

Dnia 23.01.2018 o 19:35, rainman777 napisał:

Petarda, dzięki :ok przetrawione 4 sezony :D 

Gdzie to oglądasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle, płacić za piractwo :)   

Nie lepszym wyborem kupić na VOD ? nie zapłacisz wiele więcej a przynajmniej jesteś uczciwy.

 

 

--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilkaset gb wykupione na nopremium - obsluguje kilkanascie innych hostingow. wiec jak potrzebuje cos na juz to korzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aktualnych, które oglądam i bardzo polecam to Opowieści Podręcznej. Mam wrażenie, że to serial niestety na czasie. Przerażający ale i dający do myślenia. Naprawdę jest znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Znaki"

Serial na AXN, w środy o 22. Aczkolwiek ja też patrzę na ten serial przez pryzmat przyrody, scen w plenerze i widoków-Góry Sowie to moje rejony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO, "Ślepnąc od świateł".

Kto nie czytał książki, to lepiej zacząć od niej - petarda, a serial niewiele ustępuje.

Frycz - rola życia, Więckiewicz, Chabior i Pazura na swoim wysokim poziomie. Świetnie ukazana Warszawa, dobre zdjęcia, gra świateł, muzyka. Światowy poziom.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial Orphan Black - tylko 5 sezonów. Ciekawa fabuła porozrzucanych po świecie klonów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem nigdy, że jest taki temat :D

Ja mam specyficzny (?) gust ale ostatnio w zasadzie kompletnie nie oglądam TV, a jadę po różnych streamingach:
- The OA - dwa sezony dość ciekawego, zagmatwanego serialu s-f. Wiele niedopowiedzianych wątków i w zasadzie 2-gi sezon lepszy niż pierwszy (widać, że po opiniach dostali wiatru...)

- Narcos - wielu oglądało, wielu nie słyszało ale jeśli ktoś lubi filmy/seriale oparte na faktach warto. Ostatni sezon denny, a wersja "meksyk" według mnie totalnie denna ale zmusiłem się tylko do dwóch odcinków - może dalej jest lepiej.
- Dark - jak na niemiecki serial genialny, świetny klimat i znów wiele niedopowiedzianych tematów. Drugi sezon za miesiąc ma mieć premierę, więc tym bardziej warto ;)
- Oczy szeroko zamknięte - jak na produkcję "by Netflix" w porządku, choć miejscami przewidywalny. Ot poprawne kino na rozluźnienie.
- Czarnobyl - nowy serial HBO, póki co 3 odcinki dostępne z czego obejrzane dwa i powiem wam, że klimat jest genialny. Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś pojęcie o działaniu przemysłu jądrowego, albo zna przyczyny awarii tejże elektrowni (ale nie z artykułów, a z poważnych opracowań naukowych) szczególnie zainteresuje się tą produkcją. Genialne zdjęcia, świetne udźwiękowienie, które można docenić już po pierwszych kilku minutach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z niego przy wyłapywaniu spamerów i Januszy SEO :). A w temacie, to polecam 1941 Spielberga :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mini serial Czarnobyl - dobry klimat oparty na autentycznych wydarzeniach ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności