Skocz do zawartości
Danwo

Rozrząd w B8 BiTurbo 240 km poza ASO - jaka cena?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Panowie, czy ktoś z Was robił rozrząd w Passat B8 poza ASO? Gwarancja się skończyła i trzeba to ogarnąć. Mam na tą chwilę 116 tyś. Z tego co wiem, przy tej mocy trzeba wymienić przy 120 tyś. Staram się to wycenić w warsztatach. Na tą chwilę, przy wykorzystaniu Continentala z pompą wody dostałem cenę 1900 pln. To dobra cena, czy trzeba szukać? Warsztat ma bardzo dobre opinie i dają gwarancję. Podział cenowy to 1300 za rozrząd i 600 za wymianę.

Skrzynia DSG 7

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam oczywiście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dają gwarancję " na co ?Jak się pasek urwie to naprawią ci silnik ? Czy będą ci wmawiać że coś innego wpłynęło na zerwanie paska ... Mieć gwarancję to jedno ,a ją wyegzekwować to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, nie przeczę. Dlatego chciałbym i rozrząd i wymianę (bez kupowania własnych części i przynoszenia ich do warsztatu) zlecić wykonawcy. Wtedy uniknę spychologii typu "to nie my, to producent" lub odpowiedź producenta "to nie my, to wykonawca".

Przy roszczeniach, zdaję sobie sprawę że ratunkiem jest rzeczoznawca i sąd. W tym akurat sobie jakoś radzę:) Chociaż chciałbym tego uniknąć jak diabeł święconej wody, bo wiadomo jak to u nas, bryka stoi i rdzewieje a "lata rozprawy" lecą.

Pomożesz jakoś w wycenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet z pompą wody w ASO za 960 zł. Wymiana taka sama jak w każdym innym Tdi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2022 o 16:36, GRENEK9 napisał:

Ja kupiłem komplet z pompą wody w ASO za 960 zł. Wymiana taka sama jak w każdym innym Tdi.

Możesz kolego powiedzieć kiedy, jakiej marki Ci zamontowali i ile za montaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności