Skocz do zawartości
Keny 86

Modernizacja wnętrza b5fl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy i cieszę się że znalazłem takie forum (nota bene pierwsze w życiu)

Temat był poruszany, ale nie ogarniam....

Do zwykłego fl w nudnym welurze kupiłem skórę.Z sedana do kombi (wiem trzeba przełożyć tylną tapicerkę na swój stelaż)...tył też jest grzany

Ponieważ to biedawerszyn nie było grzanych stołków,a w skórze są i chciałbym,żeby to banglało😉

W zestawie do nowych foteli dostałem część wiazki... zdjęcie tego co mam...

Przypuszczam że sporo brakuje...jakieś info czego szukać i jak wygląda to czego szukać 🤔

Jakby ktoś mi napisał jak chłopu,krok po kroku jak to uruchomić 

 

Teraz pytanie, czy ktoś jest w stanie mi z tym pomóc? oczywiście nie za darmo Jestem z okolicy Katowic...

Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie odpowiedzi 

IMG_20220914_203309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tu spróbuj jeśli przeszukałeś forum i nie znalazłeś tematu, bo nie wiem czy aktualnie na forum został ktoś kto robił takie rzeczy

 

https://www.facebook.com/groups/598033711035733

https://www.facebook.com/groups/232071196984479

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś już czy potrzebujesz jeszcze jakiejś pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty,nic nie ruszyłem... czuję że już tak zostanie....Jak znasz temat jak to podłączyć i coś z tego uklecic to byłoby pięknie... tył jednak nie będzie grzany bo kupiłem kanapę z kinderem i nie bardzo widzę wkładać w to matę grzewczą 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Przód to pikuś ale ta wiązka ze zdjęcia to trochę "za bogata" na same podgrzewane fotele. Jak chodzi o tył to mam dwa takie pasztety z wbudowanymi fotelikami i da się ogarnąć ich podgrzewanie ale to już trzeba maty samemu tam wtarmosić pod tapicerkę ale największy problem z dostaniem ramki regulatorów grzania (już niedostępne w ASO, ja sprowadzałem z Kanady) więc rozumiem że na takiej zabawie Ci nie zależy 😉

 

b128032s-960.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam z pokrętłami 😁😁😁 jeżeli da się to włożyć do tych fotelików to je włożę 😉Powiedz mi skąd jesteś kolego?i jaki koszt tej zabawy?

To o to chodzi?lipnie widać na zdjęciu....to co jest pod podłokietnikiem?

IMG-20221018-WA0000.jpeg

 

Tomku,a jak to wtargac pod tapicerkę? poszycie wiem jak ściągnąć,coś muszę wycinać w tej macie?czy rozebrać i położyć i założyć skórę?nie ukrywam, że narobiłeś smaków z tym żeby to działało 😁😁😁

Edytowane przez mkpol
nie pisz posta pod postem, jeśli chcesz coś dodać użyj opcji "edytuj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłem jest sporo więcej zabawy. Ja dokupiłem same maty uniwersalne i odpowiednio je docinalem i przecinalem w miejscach gdzie mocowana jest tapicerka (te poprzeczne "wgłębienia"). Do tego trzeba w środku mat dodać termistory bo te uniwersalne działają na innej zasadzie. Więc skupmy się najpierw na przodzie bo to powinno pójść łatwo. Ważne jak chcesz zrobić/jakie mamy części do dyspozycji. Jeśli ma być jak z fabryki to trzeba wszystko skompletować (nie jest wcale trudno ani dużo). Pokaż wszystko co masz z instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności