Skocz do zawartości
Gość kityo

wkład lusterko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kityo

Jakiś skur*&^*&%&^%n zajumał mi wkład z prawego lusterka i wystają mi brzydkie kable.

Dzwoniłem po serwisach i sklepach z częściami, sam taki wkład to 120-140 zł.

Natomiast na allegro znalazłem za 45 http://www.allegro.pl/item88510169_wklady_lusterko_vw_passat_b5_b6_golf_4_seat_leon.html#photo

 

Nie wiem tylko czy ten wkład wystarczy czy przypadkiem tam w lusterku nie było czegoś więcej, np. silnika sterującego czy innych dyrdymali. Teraz jestem w pracy ale wieczorem moge zarzucić zdjęciem. (lusterko prawe, podgrzewane, passat b5 98r.).

 

Ale sie dzisiaj wq$%&$%.....

 

W ogóle poradze sobie z podłaczeniem, czy to jakieś hightechnology wymagające 10 letniego stażu elektryka i 100 certyfikatów ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie została Ci pusta puszka to znaczy że tylko wkład - zresztą raczej nie da się palcem i bez połamania wydłubać środka - jeśli już chcą złupać środek to rwą całe.

Na szybko zabierają tylko wkład bo wyjęcie go trwa 3 sek.

Zobaczy tylko czy zatrzaski mocujące wkład nie są połamane.

Polecam oznakowanie wkładu poprzez wypiaskowanie numeru rejestracyjnego - w Radomiu to koszt 20zł za sztuke.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kityo

dobra, zobaczylem dokladnie i silniczek jest, wiec tylko szybka, chcialem kupic na gieldzie albo na allegro ale nie bede nakrecal koniunktury skur***** i kupie w ASO....

 

Poszukam tego piaskowania we Wro, moze kto zna? Jak nie znajde to sobie pisakiem niezmywalnym na szybce walne - Ty CHU***, chyba nikt sie juz nie pokusi :)

 

Thx za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam tego piaskowania we Wro, moze kto zna? Jak nie znajde to sobie pisakiem niezmywalnym na szybce walne - Ty CHU***, chyba nikt sie juz nie pokusi :)

Thx za info.

 

Co do piaskowania - idź po prostu do szklarza - oni tego co prawda nie robią ale myśle, że podpowiedzą Ci gdzie się udać. Wpisz w goglownice "piaskowanie wrocław" - widze, że nie będzie problemu.

Pisak niezmywalny jest zmywalny:) a poza tym napis bedzie po prostu brzydki - piaskowany jest równiutki i estetyczny. Zreszta taki napis może wskazywać, że ktoś Ciebie tak nazywa:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kityo

spoko, poradze sobie ze znalezieniem, mialem tylko nadzieje, ze ktos juz koszystal we Wro.

Z tym napisem to oczywiscie zartowalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra, zobaczylem dokladnie i silniczek jest, wiec tylko szybka, chcialem kupic na gieldzie albo na allegro ale nie bede nakrecal koniunktury skur***** i kupie w ASO....

 

Noooo to wybrałeś właśnie firme która robi na tym największe marże :-)

Wkłady które widziałeś na allegro (nowe, nie używane) to w wiekszości rzemiosło ale dobre. Przerabialem to jakiś czas temu :-D

http://www.forum.vw-passat.pl/viewtopic.php?t=488&highlight=lusterka+podgrzewanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat ale powiem ża piaskują w zakładach literniczych .

Pojedziecie do kamieniarza to wam powiedzą :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość banderasanton

Witam. Mam wkłady tj grzałki lusterek do passata B5 B6 B7 jak by ktoś potrzebował SKYPE banderasanton nie drogo policze za przesyłkę i na piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterek
Jakiś skur*&^*&%&^%n zajumał mi wkład z prawego lusterka i wystają mi brzydkie kable.

Dzwoniłem po serwisach i sklepach z częściami, sam taki wkład to 120-140 zł.

Natomiast na allegro znalazłem za 45 http://www.allegro.pl/item88510169_wklady_lusterko_vw_passat_b5_b6_golf_4_seat_leon.html#photo

 

Nie wiem tylko czy ten wkład wystarczy czy przypadkiem tam w lusterku nie było czegoś więcej, np. silnika sterującego czy innych dyrdymali. Teraz jestem w pracy ale wieczorem moge zarzucić zdjęciem. (lusterko prawe, podgrzewane, passat b5 98r.).

 

Ale sie dzisiaj wq$%&$%.....

 

 

W ogóle poradze sobie z podłaczeniem, czy to jakieś hightechnology wymagające 10 letniego stażu elektryka i 100 certyfikatów ? :D

 

 

Witam kolege.

Mi tez w tym tygodniu ktos zap....sobie wzial wklady z moich lusterek z lewego jak i prawego i tez jestem bardzo zly bo teraz taka jaka jazda to nie jazda i podobnie jak u Ciebie wisza tylko kabelki.Na allegro widzialem kilka aukcji z wkladami z tym ze na jakas tasme samoprzylepna a tu jest potrzebny wklad z jakims plastikiem od tylu w ktorym beda zatrzaski.Jak ktos mial podobna przygode to prosze o podpowiedz gdzie mozna dostac takie wklady oczywiscie w jakiejs rozsadnej cenie najlepiej z Wrocka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkłady które widziałeś na allegro (nowe, nie używane) to w wiekszości rzemiosło ale dobre.

 

Ja kupowałem na Allegro zamiennik (55zł + przesyłka) i niestety się zawiodłem. Po pierwsze bardzo ciężko było zamontować ten wkład, myślałem, że zaraz pęknie. Po drugie jak patrzę teraz w lusterko to widać jak ono zniekształca a do tego aż oczy bolą, z chęcią w ogóle bym nie spoglądał w nie. Nie żałujcie kasy na dobry wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterek

 

 

Kolego dest sliczne dzieki za linka. Wkładziki juz sa na miejscu a autko odstawione na strzezonym parkingu tak wiec teraz juz spie troszke spokojniej i zostaje mi jeszcze udac sie gdzies do jakiegos speca ktory mi oznaczy moje lustereczka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gradu

Panowie moze ktos wie dlaczego przy ustawianiu lewego lusterka ustawia sie i prawe?

Dodam ze prawe bylo stluczone.

Sprawdzilem kable w srodku wizualnie wyglada ok.

Da sie to wykryc VAG-iem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie moze ktos wie dlaczego przy ustawianiu lewego lusterka ustawia sie i prawe?

Dodam ze prawe bylo stluczone.

Nie ma znaczenia ze było stłuczone, lusterka tak się po prostu ustawiają. Wszystko jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gradu

wzcesniej tak nie bylo ale moze tak musi byc dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam to niebywałe szczęście...2 miesiące temu zapie#$$%li mi wycieraczki DIPP a teraz oprócz wycieraczek skusili się jeszcze na wkład..

Lusterko lewe (od strony kierowycy), passat B5, 99r, szkło było ogrzewane, asferyczne (z poszerzonym, polem widzenia) i regulowane elektrycznie a zostało coś takiego:

 

Zdj?cie028.jpg

Zdj?cie027.jpg

 

Czy to czego potrzebuje jest tu:

http://allegro.pl/item749322399_caly_wklad_audi_a3_a4_a6_passat_b5_asferyczne_nb.html

 

Nie wiem czy tam jeszcze mi czegoś nie wyjęli...

 

Dzieki,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS jak czytam na allegro:

 

"licytujesz LEWY wklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

 

to nie wiem jak to rozumieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli kolego samo szkło bez wnętrzności typu silniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawie: szkło + mata + plastyk z uchywtami do zamontowania. Czyli coś co na allegro jest pod nazwą "wkład".

 

Już tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875

zobaczyłem jak wygląda fach "zarób 3 dychy w 30 sekund" :)

 

Ciekawe jak jest z jakością róznych wkładów...na allegro można zobaczyć uzywane oryginalne, nowe, robione przez jakąś firmę do wszystkich modeli samochodów - samoróbki. Cena też się waha 15 ~ 70.

Edytowane przez migor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajedź na szrot zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności