Skocz do zawartości
Gość xlt

brak nawiewu na nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xlt

Hej, mam tego typu problem, ze nawiew na nogi w ogole nie dziala. Na szyby jest ok, na gore tak samo. Wieje elegancko. Zatkane cos jest? Nie wieje od strony kierowcy i pasazera. Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowane klapki nawiewu lub spadly linki sterujace

musisz sie dokopac do nawiewu rozbierajac kokpit

poszukaj temat o wymianie nagrzewnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xlt

Czytalem tamte tematy, ale moj problem jest inny, bo u mnie jest wszystko ok z linkami. Kazdy tryb ladnie pracuje. Wyraznie slychac, ze pracuje cos tam pod tapicerka jak krece galka. Jak ustawie tylko na nogi i dam dmuchawa na maxa to nigdzie nie dmucha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem w pierwszym poscie co moze byc

bez rozebrania nie zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b5 mam podobny problem nie mam nadmuchu na nogi. szyba i nawiew na gore dziala posiadam automatyczna klime jakis czas temu wymienialem kokpit w czy moze byc problem?

Edytowane przez Brzoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przerabiałem ten temat u siebie. U mnie powodem była zerwana blaszka trzymająca kołnierz na lince. Na zdjęciu czerwonym kółkiem zaznaczone jest miejsce gdzie powinna byc blaszka taka jak w linkach zaznaczonych kółkiem zielonym. U siebie naprawiłem to montując opaskę zaciskową :) i w końcu mam ciepło w nogi :D

Zdj?cie0052a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnei to samo miałem i rówież wsadziłem opaske zaciskową całkeim inna jazda nogi nie zamarsaja na kość wypasik a roboty chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wentylatorem, cos mi nie dziala nawiew, w związku z czym mam pytanie. Jak się dostac do niego dostac aby go wymienic czy tez naprawic, nie rozkręcając przy tym nie potrzebnie jakis elementow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie dziala nawiew

A może rozwiniesz trochę to stwierdzenie- dmucha nie dmucha- na każdym biegu -nie na każdym biegu.Wszelkie bolączki wentylatora były opisywane na forum zatem.......

O TUTAJ chyba poruszone wszystkie bolączki związane z wentylatorem.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[/quot

tzn tak działał, czasami nie, czasami uderzyłem w deske rozdz, to znów zaczą działać i tak jeżdziłem az do momentu kiedy walenie w deske przestło skutkowac a wentylator zaczą słabnąć czasami sie załączał, ale najpier dzialal powoli później sie rozkrecal, jezeli chodzi o te biegi to dzialal na kazdej prędkości. Kuzyn ktory jest elektrykiem mowil ze szczotki mogły sie zawieszac a teraz juz całkiem pasc. Interesuje mnie głównie jak sie do niego dostac nie rozbierając całej deski rozdz. Pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też było jak sie dostać, masz poduchę to odkręcasz ja , masz schowek też go odkręcasz, potem już wszystko widać, czasem aby wyszedł wystarczy popuścić te dwie śruby od deski co są po prawej stronie przy drzwiach, wg. mnie zarosły Ci łożyska i trzeba je nasmarować ,najpierw WD a potem odrobina smaru aby miały sie czym smarować. Może być tez wina w słabym styku włącznika też WD albo podoginanie blaszek, pobuszuj po forum to dowiesz się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego, w poniedziałek ,a może jutro po cichu w garażu wezme sie do pracy :D aha co do tej poduszki, to ją trzeba wyciągać czy to co jest pod nią, bo schowka nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tej poduszki, to ją trzeba wyciągać czy to co jest pod nią

Ja mam schowek i po prostu demontuję cały, a u Ciebie demontujesz cała obudowę poduszki, poszukaj może na forum jak dokładnie jest montowana górna cześć obudowy(moze być jakaś śruba za kratka nawiewu pasażera-trzeba wycisnąć kratkę podważając czymś płaskim tylko z wyczuciem) bo dolna to jak odkręcisz półeczkę(jak masz) to wkręty powinno być widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj przerabiałem ten temat u siebie. U mnie powodem była zerwana blaszka trzymająca kołnierz na lince. Na zdjęciu czerwonym kółkiem zaznaczone jest miejsce gdzie powinna byc blaszka taka jak w linkach zaznaczonych kółkiem zielonym. U siebie naprawiłem to montując opaskę zaciskową :) i w końcu mam ciepło w nogi :D

Witam

też mi nie dizała nawiew na nogi, a kolega Józefoo pisze ze to niewiele roboty. Można troszkę więcej szczegółów, od której strony się za to zabrać. Paska mam od miesiaca, wiec temat poznaję dopiero.

 

Pozdrawiam

diodak

 

passat B4 1.9 Tdi 1996 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też mi nie dizała nawiew na nogi

TUTAJ jest opisane ładnie z fotkami. Wystarczy poszukać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glusio gościu powaliło cię przestań szaleć po całym forum z tym tematem :mad:

Edytowane przez Robe73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sprawdzić kołamzebate i ciegna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam sprawdzić kołamzebate i ciegna

 

A kolega archeolog? Czy zwyczajnie posty tłucze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kolega archeolog? Czy zwyczajnie posty tłucze?

Pewnikiem jest to i owo do opchnięcia :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności