Skocz do zawartości
CichaWoda

Kilka pytań odnośnie passata b5 po lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam Passata B5  KOMBI 1,9 TDI 101KM 74KW z 2005 roku. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę założyć turbinę mocniejszej jednostki silnikowej czy musi to być dosłownie tylko turbina z modelu co ma 101KM? 

Druga sprawa dotyczy tylnych drzwi, gdzie mam mechanizm szyby na korbkę. Tutaj chciałbym się dowiedzieć czy można przerobić mechanizm na korbkę na mechanizm elektryczny? Kupno mechanizmu elektrycznego szyby oraz boczków itp. nie stanowi dla mnie problemu.

Trzecia sprawa dotyczy kierownicy. Obecnie mam pięcioramienną a chciałbym zmienić na multifunkcyjną tzn. mające przyciski do sterowania radiem, głośnością itd. Czy można bez problemu takie coś zrobić?

Czwarta sprawa  dotyczy głośników w drzwiach. Tutaj chciałbym się dowiedzieć jakie głośniki by pasowały do mojego modelu, gdyż chciałbym zmienić fabryczne głośniki (uszkodzone) na inne np. z Pionnera albo Blaupunkt itd.

Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem i nie zaśmiecam forum kolejnym niepotrzebnym tematem. Liczę na szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. 

Pozdrawiam nowy właściciel passata b5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć turbinę z jednostki 130KM AWX / AVF. Mam tak w swoim AVB.   Będziesz potrzebował przejściówki, redukcji bo masz na opaskę, a tam jest na szybko złączkę.  Kiedyś bez problemu do kupienia, dziś pewnie też.

Możesz założyć elektrykę na tył. Też tak przerabialem. Będzie trochę grzebania w przewodach ale do zrobienia. 

Multifunkcję też sobie ludzie dokładają.

Głośniki pasują każde w standardzie 165mm 6,5cala 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytania bez trudu znajdziesz  odpowiedzi na forum. Wystarczy poświęcić chwilę na czytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności