Skocz do zawartości
Bartek3004

Zerwane przewody od klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu kilka przewodów elektrycznych wplątało mi się w wiatrak od chłodnicy i zostały zerwane, jednak stało się to w taki sposób, że ocalały kostki, z których szły te przewody. Jestem obecnie w sytuacji, że wiszą mi 3 luźne kostki obok zbiorniczka na płyn do wspomagania. Dwie z nich udało mi się zlokalizować, jedna zielona - od kompresora klimy, a druga czerwona okrągła od czujnika w chłodnicy klimy, jednak nie jestem w stanie zlokalizować do czego powinna być podpięta trzecia kostka oraz czy również jest ona odpowiedzialna za coś od klimy (załączam jej zdjęcie). Jestem przed zakupem potrzebnego mi kawałka wiązki elektrycznej klimy(załączam zdjęcie), w której są widoczne dwa przewody, które zlokalizowałem, że brakują. Czy jest ktoś w stanie określić do czego powinna być podpięta ta 3 kostka?  Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam.

Passat B5, 1.6 AHL, 1997r.

443906232-WTYCZKA-KOSTKA-ZLACZE-AUDI-VW-Numer-katalogowy-czesci-443906232.jpg

7c0987d17869bef2dfccb7242fc3b90456df6b1a.jpg

Czy szukana kostka może być odpowiednia do czujnika temperatury zewnętrznej ? Jeśli tak, to auto nie posiadało takiego od nowości, w takim razie czy może to być jedynie wolna wtyczka, która nigdy nie miała potrzeby być użyta, a jedynie występowała tam w ramach "uniwersalnej" wiązki do tych samochodów?

Edytowane przez Bartek3004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności