Skocz do zawartości
forest91

Świszczenie wiatru powyżej 80km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) 
Walczę któryś dzień z moim Passatem B5 FL z 2002r.  Problem polega na tym że gdzieś mi świszczy powyżej 80km/h. Nie ukrywam że już łeb mnie od tego boli a jutro trasa 800km nad morze... 
Dzisiaj skończyłem wpuszczać sznur piankowy 8mm w uszczelki, raczej działa bo drzwi zamykają się ciężej ale świst dalej jest.. Bat antenowy od spodu dachu kiedyś zmieniałem, dociągnąłem go mocniej i całego zamazałem sylikonem. Jadąc ciężko jest mi powiedzieć z której strony tak daje czadu, raczej gdzieś z prawej. 

Wydaje mi się że zaczęło tak świszczeć po tym jak opuszczałem podsufitkę by wymienić antenę. Nie mam już pomysłów. Czy ktoś z Was to przerabiał? Czy szyby boczne tez mogą popuszczać? Szybę czołową też miałem wklejaną jakiś czas temu ale wygląda na dobrze zrobioną.

Dzięki za info, jakieś porady.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaja, poczytałem tu na forum jeszcze, ktoś poradził wykręcić sam bat, cholera jak ręką odjął. Jakim cudem bat powoduje w kabinie dźwięki niczym z F-16? 
Teraz co tu wkręcić zamiast tego bata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności