Skocz do zawartości
  • 0
woj_s

Jakie nadkola przednie w B6 Kombi ?

Pytanie

Hej !

Nie jestem pewien czy to dobry dział, ale chyba najsensowniejszy.

Mam mały problem i chciałbym poprosić o pomoc.

W moim Passacie B6 Kombi z 2010 mam połamane obie (prawa i lewa strona) końcówki nadkoli z przodu (w kierunku progów) .

Nadkole schodzi do dołu, ale za nim nie mam nic co łączy się z osłoną podwozia, są miejsca do zamocowania czegoś.

Nadkole jest w jednym kawałku, nie jest łączone z 2 (widziałem na allegroszu coś co przypomina końcówki nadkola wraz z odprowadzeniem syfu wyrzuconego przez koła.

Np  Kawałek nadkola na allegro

Sęk w tym, że u mnie nadkole nie jest dwuczęściowe i nie miałbym gdzie i jak tego zamocować.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co jest miedzy nadkolem a osłoną podwozia, właśnie tuż za nadkolem ?

Może jakiś link do oferty ?

Czy może mam niepoprawne nadkola , może powinienem mieć właśnie takie : całe nadkole

 

Pomóżcie proszę .. help ... hilfe ... F1

 

------------------------

Przypomniało mi się jeszcze jedno ..bonus ;)

Jako, że moje przednie światła soczewkowe świecą słabo (wymiana żarówek nie pomogła) - stoję przed decyzją demontażu reflektorów i oddania ich do umycia i ponownego napylenia.

Polecicie kogoś z W-wy i okolic ?

 

/Wojtek

Edytowane przez woj_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności