Skocz do zawartości
zablotzky

Boczki z roletą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Żona suszy mi głowę żeby zamówić osłony na tylną szybę żeby dziecku słońce nie świeciło, więc pomyślałem że wymienię całe boczki na takie z roletą. Czy tylne boczki różnią się miedzy sedanem a kombi w B8? Niby kształt drzwi inny ale ciężko mi się doszukać różnic patrząc na zdjęcia w aukcjach... 

Znalazłem to: https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/passat+4motion+santana/pa/2016-793/8/867-867040/#1 

Czy dobrze trafiłem z numerem części 3G5 867 211 AC do sedana z 2016? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Osobiście też miałem ten dylemat i finalnie kupiłem zamiast całych boczków dedykowane osłony na szyby, są na wszystkie tylne szyby osłony które mocuje się pod uszczelki i powiem, że sprawdzają się, jedynie jak otwiera się okno to osłona zasłania, ale ma to swoje plusy bo dziecko nic nie wyrzycu ani owady nie wpadają, więc śmiało mogę polecić taką opcję. Koszt to ok 300 zł. Poniżej link co ja kupiłem. 

https://allegro.pl/oferta/zaslonki-oslonki-dedykowane-vw-passat-b8-kombi-6sz-9669941635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem tego typu osłonki i do mojego sedana znalazłem nawet i za 190 tylko na szyby w drzwiach, co by pewnie spełniało rolę.. boję się tylko, że z biegiem czasu albo mi się to połamie albo pogubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam już rok czasu, nie wyjmuje tego, cały czas jest włożone w aucie i nic się nie dzieje. Obstawiam, że jak by się to wyjmowało to można pogubić te blaszki mocujące bo sama osłonka raczej nie powinna się zniszczyć. 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same osłonki co Lukass, tylko do sedana w tylne drzwi. Szukałem boczków z roletką, żeby było jak w oryginale, ale ciężko było dorwać w ładnym stanie, a nie z jakimiś defektami lub do przeróbki. Tych osłonek używam dopiero 2 miesiące, ale póki co jestem zadowolony. Faktycznie plusem jest to, że zasłaniają całą szybę szczelnie przed słońcem i przed owadami. W moim przypadku nie będą co chwilę zdejmowane/zakładane więc nie powinny się zgubić te zaczepy tak szybko, a same zasłonki wykonane są solidnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności