Skocz do zawartości
golden87

Aktualizacja oprogramowania MIB2 Standart, Odblokowanie Android Auto/Carplay CID-LOCK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2023 o 21:59, nifaress napisał:

Firmware MST2_EU_VW_ZR_P0140T poszło dziękuję. MST2_EU_VW_ZR_P0480T z tym jest problem trzeba patch swdl ale coś mi to nie idzie.

 

 

Hej,

też mam te ednostkę i miałem wersję soft'u 138

udało się odblokować green menu, mirrorlinka, zaaktualizować mapkii zrobić update do 140. (filmiki kolegi Łonacznik bardzo pomogły) 

W dniu 3.06.2022 o 20:34, rafus1984 napisał:

 Później chciałbym odblowac dostęp do mirror linka, bądź android auto, tylko że teraz nie mam ikonki android auto tylko mirror link(zablokowany), czy ikonka AA pokaże się po aktualizacji do wersji 0254?

 

 

W dniu 4.06.2022 o 13:54, golden87 napisał:

bedzie nie aktywna do czasu spatchowania.

tego nie wie nikt, zależnie co masz teraz sie okaźe po

Niestety nie jest tak różowo...

też wałkowałem ten temat dość długo i w różnych źródłach. (też na niemieckim forum wzmiankę znalazłem )

Pytanie, po co Ci soft 480 lub 254- jeśli tak jak ja masz nadzieję na uruchomić AppConecta, Android Auto lub Carplay... to zmartwię Cię.

 

Jednostka Technisat z 2015 z tym softem ma też inną specyfikację sprzętową, Niby są 2x sloty SD, Navi ale bebechy w środku inne- kości i mniej pamięci, nie da rady APP Connect ruszyć bez błędów.

-polecam przejrzeć źródło do którego się dokopałem przypadkiem:

https://mibwiki.one/doc/update-firmware-01xx-to-higher-version-nxBwrzR3K6

Swoją drogą mibwiki to też skarbnica wiedzy w tym temacie

 

Jeśli zależ Nam na AA i CP można spróbować wymienić skrzynkę MIB na jakąś z demobilu (ale widzę, że drogo chodzą 2000-3000 plus kombinowanie i brak gwarancji sukcesu)

 

albo dołożyć taki box :

https://pl.aliexpress.com/item/1005006358599061.html?spm=a2g0o.order_detail.order_detail_item.3.3edd43ceZ7KMPJ&gatewayAdapt=glo2pol

lub taki

https://allegro.pl/oferta/modul-box-apple-carplay-android-auto-vw-passat-b8-14170771556

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety jak macie soft x1xx nie da rady wskoczyć wyżej a tym bardziej odblokować AA/CP ale np: 0254 jest możliwość wrzucenia 0478 tak robię w przypadku mib std 2 pq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMG_0318.HEICWitam.

Pomóżcie proszę bo zwariuję. Mam czytnik navi o symbolu 3Q0035864. MÓJ mechanik powiedział że w tym modelu nie da się nic zrobić bo ma za mało pamięci na wgranie Android auto i tych wszystkich dodatkowych bajerów.

Zalecił mi zakup innego czytnika navi o symbolu 3Q0035846.

I tu moje pytanie czy są jakieś zamienniki do 3Q0035846 oraz czy faktycznie konieczna jest wymiana jednostki?

Gdzie szukać takiej jednostki poza olx i allegro oczywiście. Na google nie wiele tego jest.

Koszt jest znaczny od 1400 do 2800zł.

Chciałbym wydać mdrze te pieniądze.

Moja obecna jednostka to:

 

 

IMG_0318.HEIC

Edytowane przez Damiani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Damiani

Dwa posty wyżej masz opis do tego modelu i tego samego softu co Twój 138. Nawet Ci się przeczytać nie chciało?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, [email protected] napisał:

Czy ktoś podeśle aktualny działający link do instrukcji odblokowania Android Auto i sterowania głosem?

Producent miba delphi robisz tak jak tu na wideo https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=4EGOiGXjCOA

Link do MST2 Delphi SD Activator by Congo & Duke już sobie znajdziesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuję odblokować Discovery media generacja 2 gp, aby działało Android Auto , Mirror link. Passat 2017 ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności