Skocz do zawartości
Gość gegos

niebieskie podswietlenie b5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gegos

mam pytanko, czy wszystkie passaty b5 (1996-..) mialy niebieskie podswietlanie, przymierzam sie do kupna passata i bedzie to na pewno starszy rocznik i bardzo chcialbym miec taowe podswietlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Weso

witam o ile sie orientuje to b5 mialy na poczatku zielone podswietlenie tj od 1996 do chyba jakos polowy albo konca 1997 dopiero po tym vw wprowadzil niebieskie kolorki ale zielone zawsze mozna zmienic na niebiesko czerwone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

podswietlenie zawsze mozna wymienic:) lepiej dokladnie obejrzyj paska w jakim jest stanie i chocby mial zielony kokpit a byl zadbany mial ksiazeczke serwisowa to taki jest o wiele leprzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielone było aż do końca 97 roku.. mimo że auta były w wersji W :( czyli 98.. auta wyprodukowane w lutym 98 ktore tez były z wersji W maja juz niebieskie podświetlenie :) oraz zaczatek 3 gen imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomorek12

ZGADZAM SIĘ ZE ZDANIEM NA GÓRZE SAM KUPIŁEM PASKA Z POŁOWY 97" I ZNIENIAŁEM PODŚWIETLANIE NA NIEB-CZER SUPER ZABAWA :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o fotki

oraz zmień napisz swoj post jeszcze raz MAŁYMI LITERAMI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Ja mam 98r i juz niebieskie dzieki bogu,coć nie wiem jak na zielono wygląda.

Powiem wam że zajefajnie pasek w nocy wygląda w środku :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal575

Mój opuścił fabryke w lipcu 97 ale zegary ma na całe szczęście niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomorek12

co ty z tymi fotkami mrwho przedstaw TY coś ciekawego A JAK NIE WIESZ TO PYTAJ , PO TO to forum , a pisał będę jakimi CHCĘ LITERAMI KOLEGO :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pisał będę jakimi CHCĘ LITERAMI KOLEGO :610:

 

A zdajesz sobie sprawę, że pisanie wielkimi literami:

1) jest uznawane za krzyk

2) źle się czyta

3) mierzwi co bardziej nerwowych modków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny tomorku12 , chcę abys przyjąl do wiadomości swojej, że i na tym forum panują nie pisane zasady (zresztą jak wszedzie) etyki i jeżeli kolego ich nie znasz to wcale Ciebie to nie zwalnia abyś kolegom okazał choć trochę szacunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomorek12 co do fotek to każdy może powiedzieć co zrobił ale wypadało by tez przedstawić jakieś fotki z prac tak łatwiej zobaczyć jak co trzeba zrobić ja przedstawiłem fotki z przebiegu prac

 

co do tego ze będziesz pisał jak chcesz i robił co ci się tutaj podoba to jesteś w błędzie... na forum panowały i będą panować zasady takie jak panowały.. pisanie DUZYMI LITERAMI jest powszechnie uznawane za krzyk i źle się czyta, wiec proszę Cię o zachowywanie się na przyszłość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

witam wszystkich na forum. Mam passata z 96 i ma zielone podświetlenie, powiedzcie jak to zmienic, jak dostac się do zegarów bo zielony o wiele gorzej wygląda od niebieskiego i raczej to zmienie i skoro będę miał rozebrane zegary czy można zastosowac jakieś bajeranckie podświetlenie, miłe dla oka oczywiście? Co proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniać to zmieniać wszystkie! i nie dawajcie jakiś "oczojebnych" ledów tylko PLCC2 120stopni w razie problemow pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisał będę jakimi CHCĘ LITERAMI KOLEGO

"i o co tyle krzyku?" :584:

pewnie jeszcze nie zauważyłeś, że to jedno z niewielu forów, gdzie wypada i warto być miłym.

Pozdro :607:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

dzięki MrWHO, jasne że zmienie wszystko, tylko jak dostac się do zegarów. Napewno dojdę, nie próbowałem jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności