Skocz do zawartości
Gość MaciekPassat

oswietlenie postojowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaciekPassat

znowu wchodze z zapytaniem.Wiem ze Volkswageny jak np moj poprzedni mialy tak ze po wylaczeniu zaplonu a wlaczeniu np lewego kierunkowskazu swiecila sie lewa strona świateł postojowych.Czy w B4 tak nie ma czy tylko u mnie cos nie gra?u mnie po wlaczeniu kierunowskazu nic sie nie dzieje.Passata kupilem niedawno dlatego mam rozne pytania do niego.Moj wczesniejszy samochod to golfII i w nim wlasnie byl taki patent na jednostronne postojówki.Jesli passaty tez tak maja tylko moj nie to prosze o porady przez co to sie stalo i jak zrobic zeby znowu mial.Dodam ze kierunkowskazy,postojowki i ogolnie cale oswietlenie jest na 100% sprawne.Właczajac normalnie postojówki wszystko gra i swieca sie.Z góry dziekuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Pasku to działa, nie wiem jak u innych. Nic więcej Ci nie pomogę, bo nie ruszałem elektryki w moim autku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

W moim też to działa.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i u mnie też jest takie "jednostronne" oświetlenie postojowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekPassat

wiec co u mnie?Dlaczego normalnie wlaczone postojowki dzialaja a tak juz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekPassat

aha,dodam ze zarowki od postojowek mam przy lampach,nie jak niektorzy obok halogenow.I bezpieczniki sa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekPassat, alarm masz ??zakładałeś sam czy ktoś zakładał?? coś w tym może być namieszne, ktoś się gdzieś wpiął ,może źle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też działa lewa strona i tak myśle, że prawa chyba też tak samo działa. A może u Ciebie problem tkwi w stacyjce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekPassat

alarmu nie mam i nigdy go nie bylo.Przy stacyjce chyba ok bo normalnie kieruki dzialaja,dziala kazde swaitlo oprocz wlasnie tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekPassat, podstawa to wyjmij kluczyk ze stacyjki i dopiero sprawdzaj :ok:

 

Dodatkowo bedzie sygnał z brzęczyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość popek78

u mnie też działa ja myśle że możesz mieć problem w statyjce bo postojówki kierunkowe działają po wyłączeniu zapłonu lub wyjęciu kluczyka musiałbym sprawdzić. jeśli nie stacyjka to może być jeszcze przełącznik od kierunków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta,bo może przez 2 lata wiedza w tym temacie poszła do przodu;)

mam problem jak autor wątku,tzn postojówki świecą,brzęczyk działa jak trzeba,ale po wyjęciu kluczyka i włączeniu kierunku nie działa oświetlenie z żadnej strony,nie słychać też brzęczyka. bezpieczniki sprawdzone..

dodam ze wcześniej wszystko działało bez zarzutu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc żadnego postępu.. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc żadnego postępu..

Raczej nie i...

raczej wina przełącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spróbować z innym włącznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat stary, ale problem ten sam. W Golfie mk III miałem światła postojowe a w Passacie nie mam. Czy ktoś wie co trzeba zrobić żeby je uaktywnić???Podmiana włącznika, czy jakiś bezpiecznik albo przekaźnik trzeba dołożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności