Skocz do zawartości
Sebik

nr czesci poduszka skrzyni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono 

Czy moglby ktos mi podac nr czesci poduszka skrzyni biegow passat b8 2.0 d 150km  2017r.    skrzynia dsg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Która poduszka ? i przydałby się nr VIN aby cokolwiek sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b8 2017 2.0TDI 150km    DSG

vin WVZZZ3CZJE025966

 

Ogólnie może zacznę od początku, kupilem mojego passata w kwietniu 2021 wszystko bylo dobrze do konca lipca wtedy zauwazylem lekkie drgania na kierownicy a potem drgania podlogi, fotela (czasami czuc jak jajka wibruja) , plus troche karoseria ale nie jestem piewien czy to poprostu nie sa zwyczajne drgania na diesla, ale najgorsze co mnie dobija to mrowienie w pedalach gazu i hamulec to samo czuc jak sie zlapie za galke zmiany biegow. Zauwazylem ze drgania sa slabsze w pozycji P i N lecz kiedy wrzuce na D lub R odrazu czuc ze sie nasilaja. podczas jazdy w sumie to caly czas czuc mrowienie w podlodze i pedalach jedynie przy szybszych predkosciach sa troche slabsze i na rozgrzanym silniku. Pozatym przy dojezdzaniu do swiatel i zatrzymywaniu sie i przy calkowitym zatrzymaniu sie czuc jak obroty schodza do zera to czuc wszystko. Bylem u mechanikow to bylo jedz obserwuj. 

Moje pytanie to czym ktorys z was mial podobne objawy i moze udalo mu sie zlokalizowac przyczyne lub ktos z was moze wiedziec co powoduje te drgania ( poduszki , dwumas)?  Myslicie ze jesli zaczelo juz byc odczuwalne w lipcu zeszlym roku dwumas by juz dala gorsze oznaki ??

Kazda informacja mi pomoze z gory dziekuje za pomoc 

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności