Skocz do zawartości
Kejti

Wizualny problem z fabrycznym radiem w Passacie B6 - "paprochy" pod wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, próbowałam wyszukać swojego problemu tu na forum jak i w googlach ale nie wyskakuje mi nic podobnego i nie za bardzo wiem pod jakimi hasłami szukać :(

Mianowicie chodzi mi jak w tytule, o problem wizualny z fabrycznym radiem. A dokładniej, o takie jakby paprochy pod panelem wyświetlacza? Załączam zdjęcia o co mi chodzi. Generalnie auto mam od około 2 miesięcy, wcześniej tego nie było, zauważyłam to od jakichś około 2 tygodni. Obecnie wygląda właśnie jak poniżej na zdjęciach, ale było różnie.

Czasami mniejsze "plamki", a czasami większe, a raz zniknęło na jeden dzień, ale później znowu się pojawiło. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale zdejmowałam plastiki pod radiem, te naokoło radia tylko się podniosły, ale wątpię, że przez to mogło coś wpaść pod ten panel.

Czy spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś? I wie może jak się tego pozbyć? Jak radio jest włączone to to nie przeszkadza, ale jak zgaszone to wizualnie brzydko to wygląda.

radio1.jpeg

radio2.jpeg

radio3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie paprochy ,  a LCD popsute / psuje się 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Czyli trzeba myśleć nad zmianą radia ;) Generalnie nie przeszkadza mi to, dzisiaj nawet było mniejsze, ale jak pisałam estetycznie brzydko to wyglada na zgaszonym. No nic będę szukać powoli innego radia, może coś lepszego sobie zamontuję ;)

Edytowane przez mkpol
nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności