Skocz do zawartości
Gość damiano

problem z nawiewem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z poszczególnymi nawiewami. Gdy puszczę nawiew na tułów to wieje i osobno na nogi też wieje a gdy włączę na tułów i na nogi to wieje tylko na tułów proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem z poszczególnymi nawiewam

Ale w czym? Bo tu forum B3 anie B5a o tym czy masz pokrętła czy climatronic to juz nawet nie wspomnę.

Więcej szczegółów, następnym razem, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nie szczegóły odnośnie modelu ale gdy zakładałem rejestracje to podałem jakie mam autko i dane są widoczne w lewym oknie przy loginie passat b5 1,9 tdi sedan to tylko piszę o problemach mojego autka. Jest to klimatronik i nie ma żadnych pokręteł tylko przyciski a nawiewy jak pisałem wcześniej to nie działają jednocześnie na nogi i na tułów osobno tak a gdy są jednocześnie razem włączone to tylko dmucha na tułów a nie tułów i nogi sorki ale jestem nowy na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem nowy na tym forum

Dla B5 jest osobny dział. TUTAJ

Nad postami po prawej stronie masz wyszukiwarkę "Przeszukaj to forum"

Wpisujesz np. nawiewy climatronic i milej lektury.

Nie używaj polskich liter w wyszukiwarce.

Zasugeruje tylko abyś poszukał tematu o diagnostyce panelu klimatronika i odczytasz sobie błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego pobawiłem się tym klimatronikiem i przy nawiewie ustawionym na zimny podmuch to dmucha na tułów i zarazem na nogi a jak ustawie na ciepły strumień to jest tak jak opisywałem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności