Skocz do zawartości
KUBsonex123

Zastępstwo dla zaślepek przy lewarku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

pytanie jakże proste i skomplikowane jednocześnie - co, i czy w ogóle coś zastępuje zaślepki zaznaczone w załączniku czerwoną ramką? Mowa o zwyczajnym Variancie, czyli przycisk rolety odpada.

Z góry dziękuję.

Opera Zrzut ekranu_2022-03-02_183209_allegro.pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Mam sedana (bez rolety) i faktycznie-ciekawe co może "kryć" reszta:).

 

20220304_121628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, u ciebie wygląda to tak - pod start-stopem jest kontrola trakcji, a po prawej, patrząc od góry: grzana kierownica i owa roleta. Widzę, że masz polifta, więc przyciski od czujników i Park Assista są na środku, nie obok przycisku od awaryjnych. Ciekawi mnie sytuacja w przedlifcie - dochodzą nam dwie dodatkowe zaślepki.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o varianta to ja więcej przycisków nie widziałem niż to co wpisałeś, jedynie w sedanie to dodatkowo roleta z prawej na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przedlifcie po lewej stronie ja mam trzy guziki, pierwszy jest od DCC drugi start/stop a trzeci od kontroli trakcji, po prawo jest od grzanej fajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hubi14 napisał:

pierwszy jest od DCC

To jest ogólnie przycisk MODE zmiana trybów jazdy ECO/Normal/Sport/Individual i ewentualnie coś z DCC jeśli jest. Czy jakoś inaczej się ten przycisk nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2022 o 15:46, Dreed napisał:

Czy jakoś inaczej się ten przycisk nazywa?

Tak jak mówisz - jest to przycisk MODE obsługujący DCC z DMS.

Kurde, nie mogę przeboleć tych zaślepek. Ktoś ma jakieś pomysły co tam się może znaleźć? A może tak sami byśmy wymyślili co tam można dać? 🤔
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem passata to byłem zirytowany brakiem usb i chciałem zrobić w jednej z tych zaślepek właśnie podwójne usb z ładowarką tylko potem mi się odechciało już :)  Można by było laserem ładnie wypalić i zamontować. USB chciałem też zrobić w zaślepce koło awaryjnych.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież chyba każdy pasek ma seryjnie wyjście USB w schowku w podłokietniku oraz w schowku z przodu, tym z odsuwaną klapką. ja tam mam USB a nie mam najwyższej wersji wyposażenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego co umieścił usb w schowku należałoby wychłostać !!! a w popielniczce mam zapalniczke .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności