Skocz do zawartości
toomasz

Passat B8 FL virtual cocpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was dokładał już może zegary cyfrowe do Passata pow. 2020r ?

Z tego co zauważyłem, zegary sie różnią od tych przed FL, auta przed FL miały cały ekran i wskaźniki paliwa temperatury były wyświetlane graficznie, a nowy passat ma chyba linijki po lewej i prawej stronie wyświeytlacza.

Drugie pytanie, jak jest z tym sławnym światłowodem i mapą na zegarach? Z tego co wiem, występują nowe pasaty z radiem Discover media, i cyfrowymi wskaźnikami, pytanie tylko jak jest z mapą w tym wypadku? Wiem , że przed FL trzeba było mieć Discover Pro.

 

Z góry dziękuje za wskazówki

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FL wskazniki temperatury wody i poziom paliwa sa poza ekranem na osbonych wskaznikach.
W Discover Media mozna wyswietlic mapy na AID ale nie jednoczesnie. Moga byc albo na AID albo na ekranie radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

A Czy są dedykowane numer katalogowe , które trzeba zastosować ? Czy dowolny zegar z osobnymi wskaźnikami paliwa, wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, są dedykowane 

jedz do tego co bedzie je kodował by sprawdził jaki jest typ immo , czy 5 czy 5C 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje obecne zegary maja numer :

3G0920750G

Na aukcjach są :

3G0920790A

lub 3G0920320B

 

nie wiek które były by odpowiednie 

Różnice są takie z tego co zauważyłem , ze zegary z końcówka 790A posiadają wyjście na światłowód. 320B nie. Ja mam i tak radio discover media i nie chce go zmieniać a Navi nie musze mieć jednoczenie na obu ekranach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3G0920790A to jest stary typ klucza 

a Ty masz na 99.99% nowy typ .

więc zegary te nie pasuja  , dopisze je odis , ale nie douczysz kluczy 

musisz szukac  np takich  3G0920324B

ale tak jak napisłem, musisz sprawdzic jaki masz typ immo/klucza  bo to się zamieniło w 2020 

ODIS to sprawdzi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, Auto było produkowane październik 2020, więc to rok modelowy 2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest opcja wymiany zegarów na te z 2021/2022? Chodzi oczywiście o zegarek, który ponownie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności