Skocz do zawartości
Pawelo96

Passat CC 09' moduł drzwi prawy tył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

prawdopodobnie padł mi moduł podnośnika szyb prawy tył. Nie mogę połączyć się z nim komputerem. Do tego mruga losowo podświetlenie przycisku w drzwiach i z pozycji kierowcy okno opuszcza się i podnosi również losowo. Raz załapie raz nie.

Podobny problem mieli rodzice w B6 z tym że tam padł całkowicie, komputer zgłaszał cały czas że drzwi są otwarte i wymienili moduł.

Mój kod modułu to: 1K0 959 794Q. Nigdzie na ogłoszeniach nie mogę znaleźć takiego z końcówką Q. Jest pełno z tym samym kodem ale inna końcówką. I teraz pytanie czy mogę włożyć np. z końcówką AA albo E? Chciałbym mieć pewność że to zadziała a nie chce potem niepotrzebnie odsyłać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać modułu z CC ze względu na zakres podnoszenia szyby. Jeśli założysz inny nie będzie działać komfortowe opuszczanie/podnoszenie. Temat był omawiany na forum. Poszukaj chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info. Sprawdzę jeszcze wiązkę w drzwiach i na zawiasie. Może obejdzie się wymiany.

Wiesz może jakie końcówki numerów szły do CC jeśli nie znajde identycznego jak mój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik drzwi są oznaczane numerami silników

musisz szukać sterownika 3C8959704D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki będę szukał i oby pasowało. Dzisiaj z ciekawości podłączyłem kompa i w grupie 09 jest błąd odnosnie tego modułu: Brak komunikacji, nie można go usunąć. A próbując podłączyć się bezpośrednio do tego sterownika pojawia to co na zdjęciu.

Nie mogę wykonać żadnych testów, sprawdzić błędów ani nic. Od razu wywala vaga.

Sprawdzałem wiązki i w drzwiach i na zawiasie, ale wszystko wydaję się być ok. Prąd dochodzi do sterownika. Ruszanie wiązką również nic nie zmieniło.

Zamówie moduł i sprawdze, najwyżej odeśle ;)

 

Edit: Rozumiem że sterownik o numerach które podałeś będzie pasował zamiennie za tego który ja mam: 1K0959794Q

passat.png

Edytowane przez Pawelo96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem że musisz szukać po numerze silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale nie bardzo rozumiem jak mam szukać po numerze silnika. Zamówię ten o którem pisałeś i sprawdze, bo jest ich od groma na aukcjach a tego co mam teraz nie ma ani jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności