Skocz do zawartości
Piotrb8fl

B8 FL-głośne domykanie szyb.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W moim B8FL (2021) zauważyłem, że przednie szyby domykają się bardzo głośno, tj, w momencie gdy szyba dojeżdża do końca-jest dość mocny huk (jakby brakowało uszczelki w ramie drzwi). Czy macie podobne odczucia w swoich samochodach? Nie jestem szczególnie wyczulony na takie rzeczy, ale w tym przypadku uderzenie jest naprawdę mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim B8 MY2018 też mam takie odczucie. Nie jest to jakiś problem, ale faktycznie słychać. W poprzedniej wysłużonej już vectrze C szyba na końcu domykała się ciszej, bez tego uderzenia.

Może to jest kwestia prędkości podnoszenia szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W poniedziałek jadę do serwisu (akcja serwisowa na oprogramowanie w modelu '21), i wspomnę o tych szybach. Może da się to jakoś wyregulować. 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo w B8/2015, ale już się z tym pogodziłem jak wieloma innym przypadłościami tego modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w serwisie "szyby oczyściliśmy i uszczelki też, ale inne egzemplarze na hali mają tak samo". Regulacji nie da się zrobić, więc "ten typ tak ma".

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim B8 FL również 2021 też słyszę uderzenie w momencie domknięcia, ale szczerze to nie rusza mnie to. Dopóki szyba jest na swoim miejscu to się nie przejmuję i wychodzę z założenia, że TTTM. Za to wkurzają mnie stukania co jakiś czas z okolic lewego środkowego słupka lub tylnych lewych drzwi, zwłaszcza jak jadę po nierównej nawierzchni, ale to jest sprawa na inny temat na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności