Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam do mojego passata b7 dolozone w schowku dodatkowe urzadzenie z nawigacja. Łaczy sie ono z orginalnym radiem i wyswietla trase dojazdu. Mam z nim problem jest ono chyba na win ce. Probowalem zmienic ustawienia ekranu w menu i w trakcie dopasowywania ekranu pojawil sie czrny ekran i nawigacja nie wyswietla obrazu dzwiek jest, obrazu brak. Co moge zrobic nie wiem jak nawet podlaczyc sie do tego urzadzenia???? Ratujci!!!

https://ibb.co/Qj756gL

https://ibb.co/FJ8TM98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wynalazek w passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to tylko GPS tracker,....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zewnętrzny moduł nawigacji - taki chiński wynalazek na systemie WinCE. Wykorzystuje RNS'a jako monitor. Generuje obraz przez wejście RGB.

Nie ma możliwości połączenia się z tym urządzeniem. 

Jeśli obraz zniknął nagle, po zmianie jakiegoś parametru, to być może zmieniłeś system kodowania koloru z NTSC na PAL, a tego RNS nie ogarnie. 

Możnaby próbować podłączać ten moduł pod jakiś inny monitor, np zwykły TV z wejściem RGB (EURO) i zobaczyć czy coś wyświetla. Ale czy warto? Są do tego jeszcze jakieś aktualizacje map? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym napisał do martosa  bo jego naklejka tam jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziala na orginalnych auto mapach, wrzucasz na karte pamieci i smiga. Ja przestawialem cos ze pozycja ekranu i nagle buh czarny ekran, wlasnie nie wiem jak do tego sie podlaczyc jakims dodatkowym urzadzeniem

20220104_131009.heic

To dziala na orginalnych auto mapach, wrzucasz na karte pamieci i smiga. Ja przestawialem cos z pozycja ekranu i nagle buh czarny ekran, wlasnie nie wiem jak do tego sie podlaczyc jakims dodatkowym urzadzeniem. Tak to jest pod win ce, ale nie wiem ktore kabelki albo piny odpowiadaja za obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, boczus130 napisał:

nie wiem ktore kabelki albo piny odpowiadaja za obraz

Po drugiej stronie kabla jest wtyczka do RNS/RCD a ten pinout jest znany:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ta moja kostka jest 20sto pinowa, a w tym poscie opisana jest 26cio ponowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest RCD510.

Ja pisałem o wtyczce od strony radia, a nie o tej widocznej na zdjęciu. A propos zdjęć to bardziej uniwersalnym formatem będzie .jpg, bo ten .heic z iOs'a nie jest wspierany przez większość przeglądarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności