Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po raz kolejny jeżeli ponawiam, to przepraszam...nie znalazłem. Auto to 2.0 DSG, 280k nalotu, ogólnie bez problemów. Dzisiaj zauważyłem, że podczas zatrzymania na np skrzyżowaniu, wyraźniej czuć wibracje budy. Przy zrzuceniu na P, uspokaja się, nic się nie przenosi...o czym to może świadczyć? Sprzęgła? Dodam tylko, że przy podwyższonych obrotach (dogrzewanie silnika) tego efektu nie ma. TYlko zauważyłem na dogrzanym, gdy obroty spadają do jakieś 800 (standard). Dwumasa wymieniona 2 lata temu, olej skrzynia też (jakieś 30k ujechane). Pozostałe zmiany biegów ok, bez zauważalnej różnicy...tylko ten postój. Bez sensu przestawiać na P za każdym razem, z resztą nie na tym to polega...Dzięki wszystkim, proszę pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego ze skrzynią. 

Nie znalazłeś tematu bo nie szukałeś

https://forum.vw-passat.pl/search/?q=drgania&quick=1&type=forums_topic&nodes=16

Zacznij się przyzwyczajać do tego drgania. U mnie jeszcze w b6 od pojawienia się takich drgań przejechałem ponad 120kkm i nic się więcej nie działo. Temat zamykam, bowiem był poruszany i wystarczy poczytać i ewentualnie wyżalić się w jakimś istniejącym już temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności