Skocz do zawartości
Dzygit

ZRÓB TO SAM! BIAŁE TARCZE ZEGARÓW B3.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że nie w jednym poście.....

 

Albo takie:

do druku.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam takich zegarówhttp://img329.imageshack.us/i/schowek01nt2.jpg/ jednak w wersji do diesel 1.9D(obrotomiez do 5,000)vw%20passat%20b3%20wersja5.jpgvw%20passat%20b3%20wersja5.jpg

vw passat b3 wersja5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zastój się zrobił w temacie, więc odkopuję---Fajnie jak by ktoś z forumowiczy grafików zrobił ładne tarcze z logo forum (byle nie białe mi sie po prostu nie podobaja) na prędkościomierzu lub innym ładnym motywem. Mam wam podpowiadać-jak by się też zajął produkcją to i może chętni kupna by byli, wiem że większość i tak płodzi swoje tarcze ale spróbować można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja zrobiłem sobie właśnie nowe zegary w corelu. Jak ktoś chce to moge udostępnić plik źródłowy.

 

zeary_passat.jpg

zegary_passat.jpg

Edytowane przez Jimmy
link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zrobiłem sobie zegary do paska czy kość by mógł mi pomoc i ustawić tak wymiary by pasowały( zegary w linku)

http://rapidshare.com/files/289757336/New_Archiwum_WinRAR-a.rar.html

prosze bardzo o pomoc bo mi się jakoś nie udaje:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, z chęcią załaduję ale nie wiem gdzie ;)

 

polecam http://www.sendspace.pl do wrzucania plików oraz http://www.host.fotki.com do wrzucania zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka maja mieć dlugosc i wysokość zegary?? wszystkie dob3 w ropie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są średnice zegarów, przeczytaj dobrze wątek i otwieraj linki, jest tu prawie wszystko (choć dla mnie za mało:D) o tarczach zegarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są rożne wymiary podane chodzi mi właśnie o to które są prawidłowe prędkościomierz 106 czy 116 mm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do passata b3 mam zegary gotowe do wydruku zapisane w pliku .pdf jak by ktoś chciał to prześlę na pocztę (zegary są różne ja akuratnie mam z obrotomierzem, i licznikiem do 240km/h). Podaję mój adres e-mail [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze naprawdę fajne może i ja pokombinuje w swoim pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może gotowe tarcze do druku do tdi 5000 obrotów i prędkośc do 220??? Prosiłbym o pliczek do druku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam takiego wzoru

 

135_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam takiego wzoru

Zwróć uwagę na te kabelki...to są zegary indiglo..świeci cała tarcza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę na te kabelki...to są zegary indiglo..świeci cała tarcza....

nie ma to znaczenia. sam potrafię zrobić pseudo indiglo. z zamiłowania jestem elektronik amator.

 

ponawiam prośbę. ktoś ma taki wzór jak pokazałem dwa posty wyżej?

Edytowane przez Dustan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moglby ktos mi podeslac projekty tarcz zegarow do paska b3 z zegarkiem analogowym i 220km/h? bede wdzieczny meil [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim staruszku wymodziłem coś takiego jak na fotkach, efekt bardzo mi sie podoba choć zabawy bylo sporo bo cały tydzień a i to jeszcze nie koniec bo chcę wywalić fabryczny zegarek i wstawić zegarek z czerwonymi cyframi na czarnym tle, który przemiennie co 30 sek. wskazuje czas i temperaturę na zewnątrz auta. Tarcze są podświetlane od spodu, wiązało się to z położeniem od podstaw instalacji oświetleniowej pod tarczami. W sumie oswietla tarcze około 30 mini białych o zimnej barwie diód o szerokim kącie oświetlania. W chwili obecnej w miejscu fabrycznego oswietlenia zegarów pracuje 6 diód UV z uwagi iż wskazówki są pomalowane farbą reagującą na światło UV i tym samym świecą na czerwono w nocy. Przy przeróbce zegarka wymienione będą też wskazówki na wskazówki podobne jak w np Audi gdzie materiał wskazówki jest bezbarwny podobny do pleksy, wskazówka od spodu jest pomalowana na czerwono i tym samym wskazówki podświetlone świecą. W nocy zegary zdecydowanie ładniej wyglądają. Jak za jakiś miesiąc będę pracowal nad zegarkiem i wskazówkami mogę się podzielić swoim projektem, i jak wam się podoba????

P1030595.jpg

P1030605.jpg

P1030606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem doślę jeszcze jak to wygląda w nocy ale mam trochę za czuły aparat i tochę się światło rozlewa, jednak tak w rzeczywistości efekt jest powalający a jeśli chodzi o koszta są naprawdę niewielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności