Skocz do zawartości
Dzygit

ZRÓB TO SAM! BIAŁE TARCZE ZEGARÓW B3.

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jakbyś go załadował na jakis serwer bez limitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z chęcią załaduję ale nie wiem gdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, post nr 15 zaktualizowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monter mam prośbe. moglbys mi wysłac te tarcze na poczte bo mi sie cos nie chce sciągać. [email protected]

 

z góry ci bardzo dziekuję :)

 

---------- Post added at 16:37 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

 

o kurcze. zorientowalem sie ile te ważą. bedę probował jednak sciagnąc to z chomika :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może skany tarcz do passata b4 bez mfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że sobie zamalujesz na czarno albo biało w photoshopie tą dziurę na MFA wydrukujesz a potem wytniesz ;p

 

Jak nie będziesz umiał zamalować to napisz pw i powiedz które tarcze to Ci zamaluję ;P

Edytowane przez giegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z zamalowaniem to dałbym sobie rade ale moje tarcze są inaczej wyskalowane tzn prędkościomierz do 220km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no z zamalowaniem to dałbym sobie rade ale moje tarcze są inaczej wyskalowane tzn prędkościomierz do 220km/h

Ja mam prędkość do 220 i obrotomierz do 7tyś. Podaj adres to Ci prześle.

Edytowane przez mar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, super.

Tylko, żeby ściągnąć za free, będe musiał to robić miesiąc, bo ograniczenia transferu, bo konta....

Będę marudny - nie można tego wrzucić gdzieś w inne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam białe tarcze do B3 własne wypociny i nie tylko

jeśli kogoś to interesuje to zapraszam na stronkę

http://chomikuj.pl/gregory2 katalog vw-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monter zmieniales jakos podswietlenie zegarow ze ladnie swieci tylko ta czesc tarczy gdzie jest biala? i czy wskazowki jakos tez masz podswietlane czy jak? efekt swietny mniej wiecej cos takiego bede chcial zrobic na nowym liczniku :) dobra robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
monter zmieniales jakos podswietlenie zegarow

Zmieniłem tylko żarówki na niebieskie diody ;) Cała tarcza jest czarna matowa, niebieski światło widać tylko na białych-niezadrukowanych miejscach. W nocy wygląda to jakby było podświetlone od spodu.

Jeszcze lepszy efekt można by uzyskać stosując diody uv, wtedy biały-niezadrukowany papier będzie wręcz świecił, ale jak wiadomo uv jest szkodliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monter a czy wykonałbyś dla mnie takie zegary bez wyswietlaczy elektronicznych, zegarkiem w miejscu obrotomierza oraz predkosciomierzem wyskalowanym do 220? byłbym bardzo zobowiązany :). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał __ArroW__ Zobacz post

monter zmieniales jakos podswietlenie zegarow

Zmieniłem tylko żarówki na niebieskie diody Cała tarcza jest czarna matowa, niebieski światło widać tylko na białych-niezadrukowanych miejscach. W nocy wygląda to jakby było podświetlone od spodu.

Jeszcze lepszy efekt można by uzyskać stosując diody uv, wtedy biały-niezadrukowany papier będzie wręcz świecił, ale jak wiadomo uv jest szkodliwy

 

no rozumiem ale i tak Ci co uv stosuja nic nie mowia ze jest szkodliwy hmm az tak mysle ze w podswietleniu zegarow diodami uv nie jest chyba szkodliwe :) mimo wszystko bede myslal nad takim wariantem napewno zeby byl efekt podswietlenia od spodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, jaką średnicę powinny mieć tarcze zegarów do B3?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1445&highlight=tarcze+druku tutaj kolega "MAGNUM-DXi12" ma podane rozmiary 92mm, 116mm oraz 92mm. Dorwałem gdzieś tarcze i po wydrukowaniu te dwa mniejsze mają odpowiednio te średnice czyli po 92mm lecz ta większa ma 106mm, a nie 116mm. Zaznaczam tamte rozmiary były chyba podawane do B4, a ja mam B3 więc nie wiem czy to jest jakaś różnica. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy przerabiał ktos tarcze do tdi 1z ?? bo ja jestem beztalencie jezeli chodzi o grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tdi predkosc

reszta pozniej ;p

tdi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne:ok:

Ja mam gotowe do druku, jak ktoś chce to dawać adresy.

do druku b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności