Skocz do zawartości
Pringles91

PASSAT B6 Sedan - Bagażnik się nie zamyka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

 

Publikuje ponownie post, ponieważ pomimo zapewnień ze strony Moderatora, na forum nie znalazłem żadnego tematu odnośnie tej wersji Passata, a co ważniejsze rozwiązania problemu.

Na szczęście on sam tez nie mógł znaleść, więc nie jest ze mną tak zle :)

 

Mam problem, jeżeli chodzi o klapę bagażnika, a mianowicie nie chce się zamknąć. Próbowałem atakować zamek WD-40 na żywca, nie ściągając podsufitki bagażnika. Niestety bezskutecznie.

Próbuje dostać się do zamka bagażnika, a żeby to zrobić trzeba ściągnąć jego podsufitke. Odkręciłem 2 zaślepki od frontowej strony klapy bagażnika + 4 tory ulokowane w głębi. Wyczytałem na innym forum, ze trzeba pozbyć się również mocowania trójkąta, ale nie jestem w stanie tego zrobić. 

Czy dysponuje ktoś, jakże potrzebna mi wiedza jak zdjąć ta podsufitke lub czy ewentualnie miał ktoś taki sam problem z klapa bagażnika i był sobie y tym w stanie sam poradzić ?

Będę mega wdzięczny za pomoc/instrukcje jak to cholerstwo naprawić ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, natomiast czytałem ten temat i nie do końca pasuje do mojego problemu i pytania.

 

Raz, ze dotyczy wersji Wariant. Dwa, ze u mnie problem nie jest z otwarciem bagażnika a z jego zamknięciem.

 

Tak jak napisałem, wcześniej. Chcąc dostać się do zamka, doszedłem do przysłowiowej ściany, bo mam odkręcone wszystkie śruby/torxy + tort od trójkata,a podsufitka bagażnika praktycznie ani drgnie.

Tam są jeszcze jakieś dodatkowe, ukryte zatrzaski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności