Skocz do zawartości
mustang

USB-C i ładowarka indukcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pacjent Pasek 2020, do gniazda USB-C podłączona ładowarka indukcyjna do telefonu z wymaganym napięciem wejścia 5-12 V. Niestety nie ładuje telefonu. Ładowarka na pewno jest sprawna po podłączona do laptopa ładuje telefon bez problemu. Można coś z tym zrobić, czy śmiało mogę ją oddać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne za mało apmerów ,aby ładowarka indukcyjna ruszyła

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycz lub kup miernik USB-C i wtedy sie dowiesz, ktore protokoly to gniazdo obsluguje. Lub ladowarka jest "lewa" i nie trzyma sie wymagan USB-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gniazdem USB.

Ostatnio jak miałem podłączony telefon miałem co chwilę komunikat na fonie o podłączeniu i przekazywaniu danych . Po pewnym czasie przestało mi ładować fona.(wcześniej go normalnie ładowało)

Sprawdziłem ori kabel sony i z ładowarka sieciową nie ładuje więc wymieniłem kabel na inny i po podłączeniu do gniazda w aucie na moment zaświeci kontrolka na fonie o ładowaniu i gaśnie.

Sprawdzałem OBD11 i żadnych błędów a nie ładuje i nie pojawia się nawet komunikat na wyświetlaczu konsoli auta o podłączonym urządzeniu.

Czyżby uwaliło mi moduł gniazda usb w podłokietniku ? Jak się do tego dobrać ?

Dziękuję za wskazówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmuchaj/przeczyść wykałaczką gniazdo usb w telefonie i przekręć kabelek o 180 stopni - jeśli zadziała w którejś kombinacji, to albo syf w gniazdku, albo uszkodzenie gniazdka w telefonie (jednej strony) ja tak mam i od pewnego czasu kabel muszę o 180 stopni przekręcać do transferu danych - czas na wymianę telefonu powoli ?

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności