Skocz do zawartości
swierkol

Aktywacja radaru ACC

Rekomendowane odpowiedzi

czołem. od pewnego czasu mam problem z radarem acc u siebie w samochodzie.

pacjent Passat B6 z 2006 z silnikiem 3.2 AXZ. oryginalnie zamontowany był ACC. jednak jak go kupiłem acc oraz tempomat nie działał (podobno jest to powiązane ze soba) a na liczniku wyświetlały się napis ACC Fault oraz widniała ikonka tempomatu, samochodu wraz z wykrzyknikiem.

długi okres tak z tym jeździłem aż pewnego dnia wymieniłem swoją kierownicę 8p na nowszą 12p, dodatkowo wymieniłem moduł kierowniczy na taki z koncowka AH.

pewnego dnia, znajomy wykodowal mi acc oraz wypiął wtyczkę z modułu kierownicy tak abym mógł mieć przynajmniej sam tempomat. tutaj tempomat działał bez zarzutów.

po pewnym czasie zmieniłem radio na RNS510 oraz wymieniłem getway z B na Q.

teraz kupiłem nowy (uzywany ale sprawny) moduł z Passata B6, podłączyłem go i silnik nie przyjmuje kodowania. pytanie moje co może być źle, albo co ja robię źle?

received_1014363712442891.thumb.jpeg.60c32dee0c97f68a79261d69599a6f29.jpeg

na liczniku wyświetlały się komunikat uruchamianie systemu acc..., oraz mam ikonkę acc z klepsydrą

20211106_162715.thumb.jpg.4bb27e3ff57aab9b5a367af5b146c8f3.jpg

20211106_162329.thumb.jpg.c1ab30038ee04d724dce4f53cee44452.jpg

ktoś może w jakikolwiek sposób pomóc? może źle kodowania robie? każda odpowiedź będzie na wagę złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób autoscan tego co masz aktualnie w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, swierkol napisał:

wymieniłem getway z B na Q.

tu masz pierwszy problem gw obsługujące acc to B, D, G, K, P, N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności