Skocz do zawartości
vL3G10Nv

Wiązki drzwi tylnich Passat b7 - różnice oznaczeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy passaciarze,

na wstępie podkreślam nie jestem tu biegły ale zanim otwarłem temat sprawdziłem lupkę pod kątem mojego problemu i nie znalazłem odpowiedzi. Szukam wiązek drzwi na zmianę z b6 pod sterowniki z b7, idzie to w parze z większą modyfikacją auta w kierunku właśnie b7 i tu powstają dylematy techniczne. 
 

znalezione przeze mnie wiązki to dla przykładu 3aa971694 BT, CB, CE ale są i takie bez oznaczeń literowych na końcu. 

Czy jest tu ktoś wtajemniczony i potrafiący odpowiedzieć mi na pytanie jakie są różnice i co dają poszczególne oznaczenia w praktyce?

z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, vL3G10Nv napisał:

idzie to w parze z większą modyfikacją auta w kierunku właśnie b7 i tu powstają dylematy techniczne. 

o  jakich modyfikacjach jest mowa :hmm

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, johny x napisał:

o  jakich modyfikacjach jest mowa :hmm

 

 

Zegary 3D, pla 2.0, asystenci etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, vL3G10Nv napisał:

Zegary 3D, pla 2.0, asystenci etc

widzę że gruba orka się zapowiada, poczytaj porady w warsztacie https://forum.vw-passat.pl/forum/72-poradniki-i-instrukcje/ ,

 

3 godziny temu, vL3G10Nv napisał:

Szukam wiązek drzwi na zmianę z b6 pod sterowniki z b7, idzie to w parze z większą modyfikacją auta w kierunku właśnie b7

co do wymiany gratów na te z B7, to już musiałby ci ktoś podpowiedzieć kto ma tłustą wersję B7 tyczy się to wiązek i sterowników do tego osoba obcykana  w schematach z elsy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności