Skocz do zawartości
bystra

Możliwość montażu podgrzewanej przedniej szyby w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ bardzo trudno znaleźć B8 wyposażoną w fabrycznie podgrzewaną przednią szybę mam pytanie do kolegów - czy ktoś ten temat przerabiał? Czy znacie firmę która podejmie się takiej przebudowy? 

Nie rozumiem jak można zamawiać auto za prawie 200k i nie dodać podgrzewanej przedniej szyby za 1,6k... Inna sprawa to usunięcie wyłącznika podgrzewania tej szyby z kokpitu. W B7 był pod ręką, tutaj komuś to przeszkadzało.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bystra napisał:

Witam

Ponieważ bardzo trudno znaleźć B8 wyposażoną w fabrycznie podgrzewaną przednią szybę mam pytanie do kolegów - czy ktoś ten temat przerabiał? Czy znacie firmę która podejmie się takiej przebudowy? 

Nie rozumiem jak można zamawiać auto za prawie 200k i nie dodać podgrzewanej przedniej szyby za 1,6k... Inna sprawa to usunięcie wyłącznika podgrzewania tej szyby z kokpitu. W B7 był pod ręką, tutaj komuś to przeszkadzało.

Pozdrawiam

Zapewne na koszt ew. wymiany szyby , bo w b8 jest jakaś nowa technologia która zamiast drutów w szybie  ma folie grzewczą .Poza tym 1,6 tyś. szyba kosztuje jak zamawiasz auto ,ale jak ją musisz kupić jako część zamienną to już nie kosztuje tyle.

Co do wyłącznika grzanej szyby to od modelu b6 ,b7 do b8 zawsze był w panelu klimatronika (w b8 można grzanie włączyć w mib) , więc to jakaś bzdura z usunięciem go z kokpitu.

Co do doposażenia to się nie wypowiem bo mam to fabrycznie , ale np. w modelu b6 trzeba było wymienić sterownik bordnetz/bcm , panel klimatronika i dołożyć przekaźnik i instalacje szyba-> przekaźnik zrobić i kodowanie .

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj od tego momentu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności