Skocz do zawartości
Gość hajtaler

malowanie zaciskow

Rekomendowane odpowiedzi

rainman777, mówiłem o profesjonalnym malunku zacisków domowym sposobem to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

malowanie zaciskow to kwestia gustu a jak dla mnie wyglada to lepiej niz zardzewiale zaciski pod wrunkiem ze sie to zrobi porzadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze zadam glupie pytanie ale zadam :) Zamierzam wreszcie zalozyc alusie na kolka i pomyslalem o pomalowaniu wlasnie dociskow. Chodzi mi o kolor, mam ciemno zielony metalik i myslalem o dociskach w kolorze zielonym (zarowiasty), moze ktos ma, cos podpowie, czy mocno bedzie sie rzucac w oczy? Jakies sugestie? Wole sie zapytac nic pozniej zdrapywac albo przemalowywac na inny kolor, np jak hha pisal na srebrny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...

jest taka farba do wysokich temperatur, ja bym robił tym...

a kolor ?

rób na jaki uważwasz.......to Tobie ma się podobaś nie babci z ulicy.... :wstyd:

na srebrny?

wydaje mi się że do Twojego koloru srebrny nie będzie pasował, na czarno będzie lepiej pasowało ale możesz zrobić nawet na różowo, to jest Twoje auto......

pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bębny rozgrzałem, a później pomalowałem przepracowanym olejem. Efekt.

Piękny czarny mat, nie do ruszenia przez czas, myjkę i rdzę na wieki. W ten sam sposób odnawiałem stare żeliwne dzbany do ogrodu (na ozdobę), 5 lat stoją i wyglądają tak samo.

Jedyna obawa, to czy temperatura ogniskowa im nic nie zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stoneq
MOze zadam glupie pytanie ale zadam :) Zamierzam wreszcie zalozyc alusie na kolka i pomyslalem o pomalowaniu wlasnie dociskow. Chodzi mi o kolor, mam ciemno zielony metalik i myslalem o dociskach w kolorze zielonym (zarowiasty), moze ktos ma, cos podpowie, czy mocno bedzie sie rzucac w oczy? Jakies sugestie? Wole sie zapytac nic pozniej zdrapywac albo przemalowywac na inny kolor, np jak hha pisal na srebrny?

 

 

nie żarowiasty raczej odpada moim zdaniem. jakaś zieleń ładna metaliczna błyszcząca :)

srebrny chyba nie bedzie pasował,chociaż może zgrałoby się z felgami.

tak jak napisali uzytkownicy wyzej - twój wóz - twoja wola- twój gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to jak juz pomaluje to bedzie za pozno :) przemalowywanie itd, wiec myslalem ze ktos ma w swoim Pasku taki kolor i podzieli sie uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy to i ja sie przyłączę jakiego koloru zaciski pasowałyby do mojego

dsc00746maleop9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan78

dszyszko, mój kolega ma w fordzie probe takie jaskrawe zielone zaciski, powiem Tobie szczerze że trochę to dziwnie wygląda, ale wszystko kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje. Widziałem też jasno niebieskie zaciski, też dziwnie wyglądają. Wydaje mi sie, że najładniejsze kolory to czerwony, czarny (mi sie też podoba, mój szef ma czarne w audi RS6 i wyglądają naprawdę super, tle że one są duuuże :)), no i proponuje srebrne. Kolega ma w czarnym seicento, też wyglądają ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stoneq

Majcin, jak najbardziej niebieskie :) do nadwozia ślicznie :) oczywiscie moim zdaniem. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majcin, moim zdaniem śliczne są te fabryczne :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem śliczne są te fabryczne

 

u mnie fabryczne nie malowane :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin specjalnie dla Ciebie zrobiłem tą fotke...

albumpicqp9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtaler
najgorsze jest to jak juz pomaluje to bedzie za pozno :) przemalowywanie itd, wiec myslalem ze ktos ma w swoim Pasku taki kolor i podzieli sie uwaga :)

czerwony w moim wyglada super jestem w pelni zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam na zielono i wyglad ato tak :)

53413d42648842acm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, na ostatnim spocie nie miałeś tych felg :o czyżby nowy nabytek ;)

ładnie do koloru autka... ja przy swoim będę się bawił w młotkowy :D pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano juz mam je z jakies 2 tygodnie ale faktycznie jest to nowy nabytek, i na ostatnim spocie ich nie mialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artu

Nie chcialem , ale zrobie to :rotfl: Panowie ! proponuje najpierw zaopatrzyć sie w porządne koła , a nie jakies tam "balony" w sam raz na zime. Dopiero puzniej zając sie dodatkami typu malowane zaciski. Przyznam sie ze też maluje , ale na czarno dla ukrycia rdzy a nie bajery. Jak wyprzedził mą myśl "stempel72" nie macie zacisków od Brembo.

Może nie mam racji , moze czegos nie wiem , może z czerwonymi zaciskami auto szybciej jedzie albo zwalnia :cwaniak: Tak czy inaczej , gratuluje pomysłów :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artu, nie czrepiaj się ludzie będą robić co chcą z zaciskami, skoro komuś sięto podoba to niech sobie maluje nawet na różowo :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności