Skocz do zawartości
kffiatek

Problem z prawym światłem przeciwmgielnym z tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

Doszedłem do tego, że w passacie B8 powinna się świecić z tyłu lewa lampa przeciwmgielna przy ruchu prawostronnym i prawa - przy lewostronnym. Niestety u mnie działa tylko lewa a po zmianie w menu nic się nie zmienia. Próbowałem VCDSem uruchomić tą drugą dla testów adaptując "Leuchte27NSL RC6" tak, jak jest w opisach (Lichtfunktion i Dimmwert), jednak nawet wtedy lampa nie włącza się nawet gdy ustawi się włączenie na stałe (100%activ). Mam wrażenie, jakby w ogóle nie było tego modułu w lampie. Czy komuś udało się uruchomić prawą tylną lampę przeciwmgielną?

Korzystałem z tego opisu: https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/?tab=comments#comment-3567267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że auto masz z kierownicą po lewej stronie ?

Jak tak to wszystko jest dobrze. Przeciwmgielne ma być po lewej...

I drugie pytanie do ciebie ,czy sprawdzałeś tą prawą lampe przeciwmgielną (czy ma ona w ogóle diody do światła przeciwmgielnego ) ?

Zamiast przeszukiwać pół internetu sprawdź najpierw  czy ta lampa jest w stanie wykonać tą funkcje której się domagasz . 

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam auto z kierownicą po lewej, kupione w Polsce. W prawej lampie jest w tym miejscu prostokątne wycięcie symetryczne z lewą, świecącą lampą, ale właśnie nie mam  pojęcia, jak to sprawdzić bez rozbierania lampy. Sprawdziłem kostki w lampach - liczba przewodów i ich kolory są takie same po obu stronach. Wg zagranicznych for, powinno świecić po przestawieniu w menu. Ale nie świeci, ani przez menu, ani przez VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to przeciwmgielne cały czas włączone, czy faktycznie włącznik od nich jest przekręcony , czy nie. Poza tym tablica rejestracyjna nie jest oświetlona. Jakieś zwarcie?? Bezpieczniki są ok.. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności