Skocz do zawartości
greg51

vw passat cc nie odpala po grzebaniu miernikiem przy aku

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkim ,potrzebuje pomocy .

tydzien temu kupilem passata cc i gosc powiedzial ze jak auto postoi ze 3 dni to rozladowuje aku ,wiec na drugi dzien miernik i pod maske heheh.odlaczylem kalbel minusowy i wpiolem miernik miedxzy kleme a aku i poczatkowo mialem male zaiskrzenie,i ok wiec probujac namierzyc spadek napiecia powyciagalem pare bespiecznikow w skrzynce pod maska .zrobilo sie ciemno wiec trzaslem maska i na drugi dzien do pracy a tu zonk wszystko sie zapala liczniki ok ale nie kreci ,wyskoczyly bledy po podlaczeniu 01305,01314,03678i U01000,klient mowi ze aku slabe wiec podaczylem na cala noc i dalej nic .wiec myslaem ze usmazylem ecu wyslalem i okazuje sie ze ok.czy ktos tak mial bo nie wiem gdzie szukac a tu w UK ele,samochodowi to masakra .

przepraszam za te wypociny ale chcialem jak najberdziej obrazowo to opisac .

z gory dzireki za jakiekolwiek sugestie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjmowałeś bezpieczniki to sprawdź czy włożyłeś je na swoje miejsce. Ja też kiedyś robiłem to samo co Ty i jeden bezpiecznik włożyłem obok. W efekcie "straciłem" prawą stronę auta(centralny, lusterka i szyby). A że było to kilka dni przed wyjazdem na wakacje to już zacząłem robić pod siebie. Na szczęście znalazłem na cito uczciwego elektryka, który błyskawicznie znalazł "usterkę", a za naprawę wziął na przysłowiowe piwo. Po tym śmiałem się sam z siebie. Aby w przyszłości nie popełnić podobnego błędu zrobiłem zdjęcia wszystkich skrzynek bezpiecznikowych bo wg instrukcji miałem inaczej rozmieszczone bezpieczniki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne za podpowiedz ale to nie to wyglada na to ze z jakiegos powodu ecu sie zablokowal czy jaosc tam nie moge sie polaczyc teraz wogole a komputer sprawdzany ,ale namierzylem goscia dzisiaj specjaliste od vag-ow jutro ma przyjechac ..zobaczymy 

Dam znac co i jak na wszelki wypadek jak by ktos tez mial takie przejscia 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na wymianę ECU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocil do mnie z firmy i jest ok 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności