Skocz do zawartości
Michaltbg78

Nie dziala jedno swiatlo do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z lewym światłem do jazdy dziennej wbudowanym w reflektor. Przestało świecić, żaden błąd nie występuje na desce. Czy to taśma padła, jej sterowanie czy coś? Miał ktoś z was taki problem lub wie jaka może być przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam identyczny problem. W lewym reflektorze nie działają wszystkie ledy. Prąd dochodzi do kostki. Czy udało się rozwiązać problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona trafionych przez ww. problem - ledy w lewym reflektorze nie działają, brak błędów VCDS. Wspomniany inwerter idzie wymienić? Ew. robi to ktoś, jakaś firma? 

---

EDIT: czy o taki moduł chodzi? https://allegro.pl/oferta/przetwornica-modul-led-vw-seat-valeo-89393773-12449567159#

Edytowane przez czernobyl
dodany link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2021 o 00:49, TM-DEXTER napisał:

Padł inwerter.

Jestem w końcu po wykonanej naprawie, diagnoza z forum nietrafiona :) U mnie -jak się okazało- padł sam moduł (pasek) LED, nie jego przetwornica. Wg warsztatu możliwa jest awaria zarówno jednego jak i drugiego (czyli: albo przetwornica, albo pasek LED).

Przy okazji - jakby ktoś potrzebował w okolicach Poznania, to mogę polecić warsztat w Luboniu, ul. Solskiego. Całość od A do Z w ciągu jednego dnia roboczego. 

W Poznaniu jest jeszcze serwis/naprawa lamp xenonowych na Obornickiej z dobrymi opiniami w sieci, ale tam zażyczono sobie dostarczenia już wyjętej lampy, czyli de facto angażowania kolejnej kupy czasu i innego warsztatu do całej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności