Skocz do zawartości
d.o.ll.a.r

diesel Passat B5 1.9 TDI 101KM 74Kw AVB 2001r. Naprawa skrzyni biegów automatycznej EPV 4 Biegowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze skrzynią biegów. Auto do przodu nie jedzie jedynie jedzie wstecz. Jest możliwa zamiana na automat 4 biegowy z innym oznaczeniem? [ EPT, DMU, EPV ]

Regeneracja skrzyni w warsztacie to sa kolosalne sumy pieniędzy. Jakie wg. was byłoby najlepsze rozwiązanie?

Pozdrawiam.

Edytowane przez d.o.ll.a.r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Podłączę się pod temat.Mam problem ze skrzynią biegów-automat, a mianowicie szarpie na pierwszych dwóch biegach prawdopodobnie jest uszkodzony kosz sprzęgłowy. Czy może mi ktoś doradzić czy opłaca się naprawić czy kupić używaną i mniej więcej ile to będzie kosztować? Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2021 o 15:29, Grajek12 napisał:

 Podłączę się pod temat.Mam problem ze skrzynią biegów-automat, a mianowicie szarpie na pierwszych dwóch biegach prawdopodobnie jest uszkodzony kosz sprzęgłowy. Czy może mi ktoś doradzić czy opłaca się naprawić czy kupić używaną i mniej więcej ile to będzie kosztować? Dziękuję

Mój brat przerabiał problem ostatnio. Kupił używaną i był w jeszcze gorszym stanie niż ta stara. Jeśli to kosz to pewnie lepiej naprawić. Nie wiem jakie to koszty, podpytaj mechanika najlepiej, ale pewnie między tysiak a dwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam wymontowaną skrzynię biegów - automat 4 biegowy - EPV od Passata B5 FL, 2004, 1,9 TDI, AVB, 74 kW, 101KM.

Chciałbym ją zregenerować. To moja oryginalna skrzynia, wymieniona 3 lata temu na używkę, która okazała się jeszcze gorsza i właśnie padła :(

Czy ma ktoś z Was namiar na mechanika-pasjonata, który w pieniądzach niekomercyjnych mógłby mi pomóc zregenerować tę skrzynię? Inwestycja w naprawę komercyjną, w warsztacie, rzędu 4 tysiące po prostu jest dla mnie nieosiągalna i chyba bez sensu...

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności