Skocz do zawartości
draro1@o2.pl

roletka żaluzja przeciwsłoneczna drzwi lewe passat b8 VARIANT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawia mnie czy jest możliwość dokupienia uchwytu do rolety przeciwsłonecznej znajdującej się w tylnych drzwiach pojazdu (dokładnie po lewej stronie). Dziecko przez szarpniecie i puszczenie ułamało mi jeden z wypustów (zgubiony ułamany fragment) trzymających roletę po rozłożeniu (załączone zdjęcie). Myślałem, że będzie to bezproblemowy zakup bo element ze względu na swoją budowę i ruch jest podatny na uszkodzenia. Czy ta usterka wiąże się jedynie z wymianą całej rolety czy jest jakiś numer tej części? Oprócz stosunkowo dużych kosztów samej rolety chciałbym uniknąć rozbierania drzwi. Dodatkowo roleta, którą posiadam jest w idealnym stanie techniczny stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

uchwyt rolety.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3g5 861 789 lewa strona

 

 

 

image.thumb.png.07b51e54fe000a4fc2df495462907365.png

 

image.thumb.png.2fe2f6195f184375e027da264f172305.png

Edytowane przez Freddie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź ale to co Pan podał to jest "uchwyt"  mocowany w górnej części okna a nie element który przytwierdzony jest do żaluzji.  Ja mam wyłamany fragment z tworzywa za który ciągnie się żaluzję do góry i przytwierdza właśnie do części (19) którą Pan zaznaczył. I teraz pytanie bo może część o numerze  19 na rysunku jest w komplecie z zaznaczonym przeze mnie elementem? Z katalogu wynika, że potrzebna mi część nr 15 czyli cała żaluzja:-( Pozdrawiam

żaluzja czesc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż z tego wynika, ze pozostaje zakup rolety  (najlepiej używki) bo pazerny VAG nie przewidział tego jako osobną część.

Cała roleta lewa to 3G9861317 a prawa 3G9861318.

 

Widzę na portalu aukcyjnym All...... tą prawą za 100zł + wysyłka.

Znalazłem tam też cały boczek z roletą za 99zł + wysyłka, po nicku sprzedającego widzę, że to kolega Ysebulba z forum, który już chyba doposażył swego Passata we wszystkie opcje ?

Najlepiej z nim się skontaktuj na priv.

 

P.S. Tu na forum sobie nie "Panujemy"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za info. Ok Nie będę "Panował"? Jestem też ciekaw czy to "UCHO" przy żaluzji można zastosować z prawej żaluzji na lewą i odwrotnie. Muszę sprawdzić w aucie i będę szukał rolety. Dziwi mnie, że część 19 jest w sprzedaży a to co jest najbardziej podatne na uszkodzenia nie. Zastanawiam się czy druku 3d nie zlecić na kilka sztuk bo dziecko pewnie na jednym uszkodzeniu nie skończy? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem, przeczytałem, że może zlecisz do druku 3D ten element, udało Ci się? miałbyś go może na sprzedaż?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebowałbym numer części oznaczonej numerem 16. Czy ktoś może go posiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności