Skocz do zawartości
specjalistar

Passat B6 1,9 BXE Vacum , Wtryski?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytam i czytam i nie znalazłem porannych objawów jak moje , otóż przy rozruchu "łapie" od strzała ale telepie nim jakby w beznyniaku wypadały zapłony i nie łapał na któryś cylinder po chwili biały dym z poświatą niebieskiego , śmierdzi nie spaloną ropą , po chwili wyrwównuje się , jest jeszcze objaw jakby brakowało mu paliwa jakby nie mógł zaciągnąć , świece niby sprawne , brak błędów , póznej cały dzień nawet nie ziewnie wszystko ok , sprawdzenie wtrysków VCDS wszystko ok , nie mam możliwości podp[ięcia takowego przy rozruchu , pompa Vacum zaczyna cieknąć , czy takie objawy wskazują na nią ? Mam wrażenie jakby paliwo się cofało , wydaje mi się że  strzela z tego co ma we wtryskach a dopiero jak Vacu poda przelewa wtrysk i po chwili wyrównuje , pożniej korekty wtrysków ok , proszę o jakieś sugestie.

Edytowane przez specjalistar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, specjalistar napisał:

nie znalazłem porannych objawów jak moje

to może wstawaj później, albo wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy , nie znalazłem takiego przypadku , to celem doprecyzowania jak uruchomię wieczorem gdy będzie stał  od rana też tak będzie.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak vacuum zdycha, to może podlewać olejem do paliwa. Zajrzyj do puszki filtra paliwa i zobacz czy nie masz tam czarnej mazi.

Nierówna praca może być tez spowodowana uszczelnieniem pompek. 1.9TDI cierpi na przypadłość wycierających\wybijających się gniazd wtryskiwaczy.

Robią się progi i normalne gumowe uszczelki nie dają rady.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności