Skocz do zawartości
Diwador

Wpadający pedał sprzęgła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Passat b6 1.9 (105km) anglik

Jakiś miesiąc temu padł mi wysprzeglik w aucie. Mechanik wymienił wysprzeglik, pompkę (podobniez podawała opiłki, chociaż słyszałem że jest z plastiku) oraz sprzęgło. Po odbiorze auta od razu zauważyłem że coś jest nie tak bo sprzęgło nie odbijało mi do końca. Po rozmowie z mechanikiem dowiedziałem się by prysnąć pedal od sprzęgła smarem bo był zakupiony używany z racji braku takowych w naszym kraju (auto anglik). Prysnąłem i wszystko było okej chociaż od czasu do czasu ponownie ta sama sytuacja. Sprzęgło wpadało ale po pociągnięciu zaczynało działać poprawnie (tak jakby pompka nie dawała ciśnienia), obecnie przeprowadziłem się do Białegostoku i problem w tym że znów pojawił się ten sam problem. Obecnie stoję na stacji i nie mogę ruszyć auta. Sprzęgło wpada i nie odbija, nie ma możliwości zmiany biegów. 

Czy mógłby ktoś mnie poratować jakimś dobrym mechanikiem znającym się na passatach i mieszkającym w Białymstoku? 

Z góry przepraszam za mój opis problemu, ale emocje biorą górę. 

 

Edytowane przez Diwador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bialymstoku masz Profesora Chrisa... wyglada jakby ponownie wysprzeglik padl...

Jaworowa 6a, 15-603 Olmonty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, na pewno do niego wpadnę :)

Ps. Dopiero przeprowadziłem się do Bialegostoku i nie jestem rozeznany 

Edytowane przez Diwador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności